Новини

Капітальний ремонт території обласної лікарні розпочнуть всередині липня. А до кінця цього тижня оголосять тендер на проведення ремонтних робіт. Благоустрій території обласної лікарні коштуватиме 15 мільйонів гривень, повідомив головний лікар Аркадій Флаксемберг. Що там планують зробити – розповість Наталя Сідова.

 

Фестиваль – конкурс вуличних танців  «Нестримний потік» відбудеться у Хмельницькому. У ньому змагатимуться хореографи місцевих танцювальних шкіл та клубів. Такий захід в обласному центрі проводитимуть вперше, - каже заступник директора Хмельницького міського будинку культури  Сергій Щербанюк. Фестиваль стартує 1 липня та триватиме увесь місяць. На сьогодні для участі в ньому зареєструвалося 12 конкурсантів.

 

 

Майстер-класи та показові виступи учасників фільмуватимуться. Переможців визначатимуть шляхом Інтернет-голосування за найбільшою кількістю вподобань після перегляду відео.

«Від аутсорсингу до створення власного ІТ-продукту». Перша ІТ-конференція із такою назвою відбудеться сьогодні у Хмельницькому. Її проведе Центр підтримки бізнесу у місті Хмельницькому за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку.

 

Вчителі та батьки учнів Кам’янець-Подільської школи-інтернату «Славутинка» вимагають зберегти початкові класи у цьому навчальному закладі. З такою вимогою вони сьогодні приїхали до обласної ради. За словами батьків та педагогів, з 1 вересня 210 дітей не зможуть навчатися у цій школі. Через рішення сесії обласної ради. 14 червня депутати проголосували за зміну назви навчального закладу. «Славутинку» перейменували у ліцей ІІ-ІІІ ступенів. Батьки та вчителі проти. Бо, кажуть, після зміни назви у школі не буде молодших класів. А це - половина учнів навчального закладу. 

Стріляли з пневматичної гвинтівки, билися на шаблях та долали смугу перешкод. В учасників обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») сьогодні завершився третій день змагань. У них, нагадаю, беруть участь двадцять шість команд. Це школярі та їхні наставники з усієї області. В цьому році гра відбувається у Вовковинцях Деражнянського району. Тетяна Ворожцова – з подробицями.

 

Фрагменти кераміки та сотні риб’ячих кісток знайшли археологи на території Старої фортеці у Кам’янці-Подільському. Знахідки виявили у місці, схожому на кострище, на глибині 80 сантиметрів від поверхні землі. Про це повідомив провідний науковий співробітник Кам’янець-Подільського Державного історичного музею-заповідника Ігор Старенький.  За його словами, кострище вірогідно слугувало місцем приготування їжі для захисників замку у 14 столітті. 

 

26-го червня в обласному муздрамтеатрі імені Михайла Старицького закриють 87-ий театральний сезон. Як розповів головний режисер театру Володимир Борисяк, цього дня глядачам запропонують переглянути музичну постановку «Красуні кабаре». Яким був цьогорічний театральний сезон та що готують відвідувачам театру наступного? – про це далі у сюжеті.

 

«+ 48». Під такою назвою у Кам’янець-Подільській картинній галереї відкрилася виставка робіт викладачів і студентів Вроцлавської академії мистецтв. Вона присвячена 100-річчю Незалежності Польщі. Про це нам повідомила завідувач художнього відділу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Алла Ковальчук. За її словами, експозицію до міста над Смотричем привезли львівські куратори. Усього в колекції сорок вісім творчих робіт. 

 

 

Переглянути твори студентів та викладачів Вроцлавської академії мистецтв у Кам’янець-Подільській картинній галереї можна до 1-го липня.

Дочірні категорії

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler