Новини

Водні артерії Хмельницького нарешті приведуть до належного стану. Принаймні про такі плани повідомили представники міської влади під час зустрічі з активістами місцевих громадських організацій, яка відбулася під стінами мерії. Масштабні роботи заплановані не лише на головній водній артерії Хмельницького - Південному Бузі. І до них будуть задіяні фахівці із сусідніх областей. Коли почнуться роботи, залежить від фінансування. Розповідає Кирило Фільчаков. 

 

Голова громадської організації «Самооборона і громадський контроль» Іван Кушнір розповідає, що вже давно стежить за станом навколишнього середовища у Хмельницькому. Зокрема, разом із однодумцями організував і провів декілька рейдів річками обласного центру. І стверджує - водні артерії обласного центру забруднені.

Іван КУШНІР голова ГО «Самооборона і громадський контроль»:

- Ми своїми очима це бачили – звідки ці всі потоки каналізаційні, брудні, смердючі витікають (перекрито відео активістів)… … і попри запевненням чиновників, які вони нам давали раніше, річка останнім часом просто помирає.

Підтримують колег і активісти з інших громадських об’єднань.

Людмила ДАВИДЮК голова ГО «SOS»:

- Коли ми узнали, що є документ ,в якому стверджується, що Південний Буг придатне до купання, тобто на думку чиновників настільки він чистий.

У міському управлінні з питань екології і контролю за благоустроєм обіцяють - цього року ситуація з очищенням річок може змінитися на краще. Зокрема, готуються два проекти з наведення ладу на Південному Бузі.

Олександр ЛУКОВ, начальник управління міськради з питань екології і контролю за благоустроєм:

- КП з будівництва, ремонту та експлуатації доріг замовило проект на відвод дощових вод в районі річки Південний Буг . Цей проект передбачає будівництво очисних споруд на дощову каналізацію. Другий проект - це співпраця з ДП «Тернопільводгосп» по розчистці безпосередньо Буга.

За словами пана Лукова, Південний Буг розчистять на ділянці від старого цукрового заводу до вулиці Степана Бандери. Ці роботи планують виконати за гроші природно-охоронного фонду. Потім візьмуться і за інші річки.  

Олександр ЛУКОВ начальник управління міськради з питань екології і контролю за благоустроєм:

- У нас на сьогоднішній день розроблений проект реконструкції скидного колектора і розчистки Плоскої . Він вже пройшов експертизу. Вартість проекту – 30 млн. гривен. Виберуть депутати пріоритетом – будемо починати в цьому році.

На Курдянці ж, за словами посадовця, комунальники восени почистять обвідний канал. Активісти, в свою чергу, пообіцяли допомагати комунальникам, адже цього разу налаштовані змусити владу виконати свої обіцянки.    

Людмила ДАВИДЮК голова ГО «SOS»:

- Сподіваємось, що ця проблема.. …будемо контролювати процес.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler