Новини

Без нинішньої «Віри, Надії, Любові» , але зі скейтборд-фігурами та сучасними фонтанами. Це лише озвучені на сьогодні ідеї щодо оновлення Майдану Незалежності, що в обласному центрі.  Хмельницькі чиновники запевняють:  плани з реконструкції міста виношують уже не перший місяць. І,навіть, комплексну концепцію  оновлення винесли на громадське обговорення. Про деякі   ідеї вже знає наш кореспондент Кирило Фільчаков. 

 

Хмельничанин Сергій Гришишин  вважає, що головна площа обласного центру  має бути такою, як у країнах Євросоюзу та США. Тобто, обладнаною для занять ролерів та скейтбордистів ,і пристосованою для проведення масштабних мистецьких заходів.

Сергій ГРИШИШИН хмельничанин:

- Скейтери – чому їх виганяти? Це ж майдан, для чого він? Я функції Майдану інакше просто не розумію, інакше як для того, щоб люди на ньому чимось займались.  Тут мають бути, можливо навіть виступи якихось музикантів… …вуличних музикантів.

А  громадський діяч Олексій Голеншин вважає, що хмельницька площа європейського зразка має позбутися ще й «Віри, Надії, Любові». Щоправда, у тому вигляді, в якому скульптурна композиція існує сьогодні.

Олексій ГОЛЕНШИН громадський діяч:

- За проектом з 90-х років має бути в бронзі. У період влади Партії регіонів нам побудували оце непорозуміння з композитного матеріалу. Зараз він ржавіє, він грязний. Ми зараз повинні дати чітку відповідь: чи нам потрібен оцей відреставрований пам*ятник, чи повернутись до першопочаткового проекту Мазура у бронзі. Я вважаю що це треба зробити в бронзі..  

Поки що міські чиновники лише почали  збирати пропозиції щодо реконструкції  Майдану. А  оновлення  площі проводитимуть у кілька етапів.   

- Запланована реконструкція центральної площі Хмельницького буде здійснюватися протягом декількох років згідно з  єдиною концепцією.  Розпочати оновлення Майдану незалежності комунальники планують вже на весні наступного року.

Розпочнуть із цих  фонтанів.  На проектну документацію оновлених водограїв вже виділено 100 тис. гривень. А з комплексною концепцію реконструкції Майдану визначаться в результаті конкурсу, який стартує у серпні і триватиме три місяці.

Василь НОВАЧОК начальник управління ЖКГХмельницької міськради:

- Хотілось би втілити щось цікаве, щось нове, щось прогресивне… … Саме тому я виступив з ідеєю проведення такого конкурсу.

За словами комунальників, в конкурсі братимуть участь архітектори зі всієї України. Пересічні ж хмельничани матимуть можливість висловлювати свої побажання та пропозиції щодо реконструкції Майдану на сторінці у «Фейсбук», яку незабаром створять.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler