Новини

З новими очільниками п’ять хмельницьких  шкіл, п’ять садочків і Палац творчості дітей та юнацтва – в обласному центрі  призначили освітянських керівників. Серед нових директорів і завідуючих - учорашні вчителі та вихователі,  а Палац творчості обласного центру очолив екс-ведучий телебачення. Про критерії кадрового добору керманичів в освітній галузі дізнавалися наші кореспонденти. 

 

Перший у списку - Святослав Ратушняк - освітянин-методист, колишній директор НВК №10, за якого свого часу боролися і батьки, і діти, повертається до школи. Щоправда, тепер він очолить гімназію №1 імені Красіцького. Серед інших новопризначених колег Святослав Ратушняк має очевидну перевагу. І не лише тому, що він – укладач чи не усіх  шкільних підручників з правознавства. А  й те, що має солідний управлінський досвід. Чого не скажеш про новопризначених керівників 22-ї та 27-ї школи та НВО №5.

Роман МИКОЛАЇВ, директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міськради

- Було по 2 кандидати, перед атестацією ми спілкувалися з їхніми колегами, батьками…

Серед анонсованих критеріїв добру очільник освітянського департаменту міста Роман Миколаїв вказав - головне, аби нові керівники «не грішили» так званими "добровільно-примусовими" батьківськими внесками. Крім того, брались до уваги вміння залучати позабюджетні кошти, запроваджувати нові освітні технології та вести господарство закладу. Такі якості мають не всі із затверджених кандидатур. Приміром, екс-ведучий телебачення, а тепер директор Палацу творчості Володимир Гула не може похвалитися досвідом ведення господарства освітнього закладу. А саме він, наразі, знадобиться йому на новій посаді. 

Роман МИКОЛАЇВ, директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міськради

- Він сам зізнався, що немає такого досвіду, але тут ситуація така, що попередній керівник буде йому допомагати…

Серед нових завідуючих садочків один інструктор з фізкультури і чотири вихователі-методисти. Усі жінки. Багато з них отримали посаду завдяки власним новаторським підходам до виховання малечі,переконує  очільник міського освітянського департаменту

Роман МИКОЛАЇВ, директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міськради

- 32-річна Ольга Горенко вже попрацювала на посаді заступника директора школи. Тепер очолила інший освітній заклад. Каже - її молодий вік - не перешкода для результативної роботи.

Ольга ГОРЕНКО, директор НВК №7 м.Хмельницького

- Деколи досвід може навіть завадити, бо людина не буде готова рухатися вперед…

А от  Інну Юркову, яка на посаду завідуючої садочка прийшла з інструктора фізкультури, Роман Миколаїв  називає  «педагог від Бога». Сама ж керівниця переконана - у садочку матиме успіх лише колективна робота.

Інна ЮРКОВА, завідувач ДНЗ №23 м.Хмельницького

- Наразі без керівників в обласному центрі залишаються три садочки і одна школа. Уже за тиждень в освітянському департаменті обіцяють заповнити всі вакансії. Проте такий добір кадрів не можна назвати прозорим і демократичним. У цьому переконаний колишній директор хмельницької школи №6 Андрій Попик. Він один із тих, кому минуло річ якраз і не продовжили контраку.

Андрій ПОПИК

- Є рекомендація уряду щодо проведення конкурсу на такі посади…

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler