Новини

Щоправда, не у всіх та не повний день.

 

Через фарбування радіотелевізійної вежі жителі обласного центру, Хмельницького та частини інших районів залишаться без телебачення і радіо. Щоправда, лише на тиждень і з 8-ї до 17 години щодня. Планові ремонтні роботи мають розпочатися 8 серпня, а завершитися - 15 .

"Тимчасове припинення трансляції, як аналогового телебачення, так і цифрового, а також більшої частини радіостанцій. Споживачі кабельного телебачення ніяких змін не відчують. ", - каже Олександр Соболєв, директор Хмельницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Довідково: У 1978 році в Хмельницькому, поруч зі старим ретранслятором, розпочалось будівництво нової телевежі. До робіт залучили  навіть спеціалістів з Чехословаччини. Загальна висота телевишки становила 208 метрів! До теперішнього дня вежа у Хмельницькому є найвищою спорудою не лише у місті, але й у області. Цікаво, що нині вона є четвертою за висотою в Україні серед вільностоячих (тобто, без підтримуючих дротів) телерадіовеж. Найвища – Київська (385 м), за нею йдуть – Харківська (242 м), Мелітопольська (226 м) й наша.  

Фото: Panoramio

 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler