Новини

У Хмельницькому просто неба  демонстрували картину, А все через кількість художників , які її створювали. Йдеться про культурно-мистецьку  патріотичну акція під назвою “Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну”.

 

Центральну полощу Хмельницького заповнили майже десять тисяч усмішок. Це - Картина Миру  Лілії Дорошенко. Вона мешкає в прифронтовому Покровську. Саме вона запропонувала дітям України створити  спільну інсталяцію.  

Леонід  ДОРОШЕНКО, заступник голови ГО  « Ти не один» м. Покровськ,  

- Акти виконаних робіт відправляли в національний реєстр Книги рекордів України. 02.13. Вони підрахували і назвали точну цифру -  9 тисяч, 875 тисяч дорослих і дітей, приймали участь в прошлому році в написанні цієї  картини миру. Пазли надійшли до нас , ми зібрали цю Картину Миру,

Ідея юної донечанки    об’єднала  мистецтвом країну. Оскільки в кожній області пазл писали окремо, то спільний результат демонструють у кожному регіоні

- Ця дівчинка показала сьогодні свої таланти, свою любов до України, до Батьківщини.  00.43.  Вона передала в картинах своїх  і  біль України і любов, до рідної землі і показала, що  Україна є і буде вічно жити.

- Картина вражає, робота її дуже гарна, над нею можна подумати, що це дівчина з великим талантом, і вона має дуже гарну душу, гарне серце. Вражає сила цієї картини.

Благодійними   аукціонами під гаслом “Мистецтво лікує»  долучились до акції і  майстри Хмельницького .  Вони представили  твори , кошти від реалізації яких будуть  перераховані на лікування воїнів  АТО.

Світлана ПРОКОПЕНКО, організатор аукціону.  

- Приєднались до акції роботи дітей шкіл естетичного виховання міста . Діти ці  роботи спеціально робили для  аукціону благодійного, для того, щоби кошти пішли для військових АТО, і от сьогодні роботу вже спродали.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler