Новини

На Хмельниччині ще в однієї дитини медики запідозрили кір. 6 -річна хмельничанка нині  перебуває вдома, бо батьки відмовилися від госпіталізації. У дитини вже взяли аналіз крові. Його досліджують у вірусологічні лабораторії. Це вже шостий випадок за серпень. По двоє осіб з підозрою  на кір госпіталізували в обласному центрі та в  Шепетівському районі. Однак лабораторні дослідження діагноз не підтвердили. А от у Дунаївцях у хворого кір таки знайшли. 

 

На Хмельниччині у ще однієї дитини медики запідозрили кір. Це 6-річна хмельничанка , яка цими вихідними повернулася додому з Івано-франківської області. У дитини притаманні кору симптоми. Однак, батьки відмовились від госпіталізації.

Лариса КАЛІНЕР - лікар-епідеміолог ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України»

- Висота температура була. Декілька днів дитина перебувала у важкому стані. І висипка у неї поетапна, притаманна кору. Тобто, клінічно і епідеміологічно вона вкладається в рамки кір. Вона відпочивала в Івано-франківській області. У бабусі була цілий місяць і контактувала з дітьми, хворими на кір.

Наразі у дівчини взяли кров на дослідження. Це вже шостий подібний випадок з початку місяця. По двоє осіб з підозрою  на кір госпіталізували в обласному центрі та в  Шепетівському районі. Однак лабораторні дослідження діагноз не підтвердили. А от у Дунаївцях у хворого кір таки виявили.

Лариса КАЛІНЕР - лікар-епідеміолог ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України»

- Із цих 5 підозр вийшов один випадок. Це у Дунаївцях. це хлопчик 14 років. І заразився, на жаль, він у Чемерівцях. Бо він місяць там сидів. А там був випадок у липні.

На Хмельниччину інфекцію завезли з інших регіонів: Івано-франківщини, Одещини, Тернопільщини. Саме там зараз пік інфікування. Підхопити кір насправді легко - кажуть лікарі. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом і, насамперед, вражає дітей від двох до семи років. Причому характерні ознаки з’являються після  інкубаційного  періоду. Лікування від «плямистого» недугу немає. Запобігти захворювання можна лише вакцинувавшись.

Валентина ЛОВШИНА, лікар-інфекционіст Хмельницької міської дитячої лікарні

- Вакцинацію потрібно робити у віці 12-16 місяців… вакцини є і люди звертаються…

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler