Новини

Звільнити губернатора області. Таку пропозицію до Глави держави направлять хмельницькі «майданівці». Громадські активісти стверджують: за рік своєї роботи голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук попрацював так, що став ледь не аутсайдером серед губернаторів.   

 

Він лише ганьбить Хмельниччину. Так охарактеризували  роботу голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука громадські активісти «Хмельницького Майдану». Схожу оцінку губернатору Хмельниччини поставив і Комітет виборців України, який досліджує діяльність голів адміністрації 24-х областей. За цими даними пан Корнійчук на 17 місці.

Алім МІЩУК – голова ГО «Хмельницький Майдан»

- Справа була б ще нічого, якби він піднявся з 19 на 17. а так як він за І квартал був на 15, а за ІІ – на 17, то ми взагалі можемо через 3 місяці бути вже на 19-20. І для Хмельницької області це абсолютно не личить.

«Незадовільно» Олександр Корнійчук отримав за темпи енергомодернізації, та вирішення екологічних проблем. За його керівництва Хмельниччина не  стала привабливішою для інвесторів,вважають активісти. Натомість сам губернатор поліпшив свої статки. 

Альона БЕРЕЗА - член ГО «Хмельницький Майдан»

- Ми були шоковані декларацією Олександра Корнійчука. При тому, що людина отримувала допомогу по безробіттю, вона ще умудрялася купувати землю, брати її в оренду. Звідки такі статки варто було б запитати. Бо якщо подивитись декларації Корнійчука за час депутатства, то в нього таких статків не було.

У декларації за 2015  рік пан Корнійчук показав доходи –більше 57 тисяч грн. І все це - допомога по безробіттю. Готівку - 100 тис. дол. та 6 млн. грн. А ще - більше як 60 тис. грн. – на банківських рахунках. 17 земельних ділянок загальною площею 121 гектар. 41 об’єкт нерухомості. Фірму «Заріччя» у власності. Дві іномарки. Швейцарський годинник Breguet «Брегє) за 160 тис. грн. З доходів -. У губернаторської дружини – три автівки, великий незавершений будинок та 3 млн. грн. готівкою. (02.11.2016)

Хмельницькі «майданівці» кажуть , що такі звершення  Олександра Корнійчука були передбачувані.  Ще до його призначення, вони ж писали листа Президенту з проханням не ставити Олександра Олександровича керівником області. Коли  28 квітня минулого року його як губернатора представив перший заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, громадськість у  сесійну залу  пустили лише після урочистостей.  А від «незручних» питань активістів тоді Олександр Корнійчук втік  через запасний вихід.

Найближчим днями «Хмельницький Майдан» відправить Президенту та  Прем’єру листи з проханням його звільнити.  Кого хочуть бачити на цьому  місці – поки не кажуть. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler