Новини

Постійний лабораторний моніторинг води річки Південний Буг в районі міського пляжу на всі види досліджень з початку купального сезону здійснює ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України». Проби води відбираються один раз на два тижні. Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

За результатами останніх  досліджень встановлено, що водний об’єкт придатний для всіх видів водокористування. "Також, лабораторією проводяться дослідження якості питної води у фонтанчиках на території пляжу. Згідно з результатами – вода у фонтанчиках відповідає вимогам питної води, призначеної для споживання людиною.", - повідомляють у прес-службі.

У відомістві також кажуть, що спеціалістами управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста постійно здійснюються обстеження санітарно-екологічного стану території водоохоронних зон річки та її русла.

«Запроваджено щоденне вимірювання вмісту розчиненого кисню у водосховищі та річці в межах міста. Загалом, висока температура у літній період щороку спричиняє масове «цвітіння» води і, як наслідок, зниження у воді розчиненого кисню та зростання показників, що характеризують органічне забруднення. Кисневий режим у цілому був задовільним, динаміка зміни його концентрацій відповідала сезонним закономірностям» - розповідає заступник начальника управління – начальник відділу з питань екології Інна Куцка.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler