Новини

У селі Врублівці Кам’янець-Подільського району запрацював  перший  в області  річковий порт. Відтепер тамтешніх  шкіперів  перевірятимуть  на тверезість перед виходом на воду. Окрім того власників моторних човнів та катерів їх зобов’яжуть  робити обов’язковий  технічний огляд. 

 

Капітан річкового флоту Анатолій Баранський за штурвалом 45 років, з яких 6-ть останніх керує прогулянковим катером. Шкіпер розповідає :  у нього та його колег є чимало  питань  до власників малих суден.

Анатолій БАРАНСЬКИЙ капітан прогулянкового катеру:

- Це важко, дуже тяжко справлятися з цими судновласниками. Вони ж повинні не бути на підпитку, повинні бути документи в порядку, пасажири теж не п’яні. Крім того, власник маломірного судна повинен плавати тільки конкретним маршрутом.

Власники ж малих човнів не завжди працюють  за цими правилами.

Валентин БОНДАРЕНКО головний спеціаліст відділу держконтролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки:

- Дуже часто виходили на воду без відповідних документів, на незареєстрованих плавзасобах, які на пройшли техогляд. Порушували пасажиромісткість – в човні розрахованому на 2-3-х пасажирів плавало по 5-6-ть чоловік.

Зважаючи, що місцину облюбували туристи , така ситуація повинна бути підконтрольна. 

Галина ЛОКАЙ директор туристичного комплексу:

- Люди приїжджають зі всієї Західної України. Вони хтіли щоб на воді був порядок, безпека. Упорядкувати ситуація могло тільки створення стоянки для суден.

Стоянка для суден має декілька пірсів та рятувальні плавзасоби. Незабаром призначать відповідального за безпечність судноплавства на даній ділянці.

Валентин БОНДАРЕНКО головний спеціаліст відділу держконтролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки:

- При випуску будуть перевіряти документи, технічний стан. Посвідчення водія маломірного судна. Порядок наведемо й всі будуть ходити по маршрутам.

Проте про системну безпеку на річці можна буде говорити тоді, коли подібні стоянки будуть об лаштовані вздовж усього  Дністра. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler