Новини

П’яте з восьми місць посів хмельницький «Сокіл» на міжнародному турнірі з футзалу «Futsal Masters» у Польщі. У завершальному матчі він обіграв фінляндський «Ільвес» з рахунком 3:1. Нагадаю, «Сокіл» єдиний представляв Україну на цих змаганнях. Про перемоги й поразки команди в польському Вроцлаві  – дивіться далі.

Виступ на міжнародному турнірі «Futsal Masters» у Польщі хмельницький «Сокіл» розпочав матчем з чеською командою «ЕРА-ПАК» -  чемпіоном Чехії з футзалу і  постійним учасником Кубку УЄФА. Рахунок голам у цій зустрічі відкрили чехи, хмельничани ж почали активніше грати в атаці. На 17-ій хвилині м’яч знову влетів у сітку «Сокола». На перерву команди йшли з рахунком 0:2. У наступній частині матчу хмельничани знову отримали два гола, не відповівши жодного разу влучанням супернику.

Роман КОВАЛЬЧИК головний тренер СК «Сокіл», м. Хмельницький

- Три основні причини, з яких ми програли, це: тактичне ведення гри,  ми його повністю провалили, друге, це – стандарти і програли боротьбу, що мені дуже дивно. Хлопці не дограли.

Виправити ситуацію гравці «Сокола» прагнули вже наступного дня в матчі з італійським «Лолло Кафе Наполі».

Вадим КІТ гравець СК «Сокіл», м. Хмельницький

- Будемо старатися завтра показати кращий футзал і виграти.

Відкрити рахунок влучанням у матчі з італійцями, як і з чехами, хмельничанам не вдалося. (1.18). А от з голом-відповіддю в «Соколі» не забарилися. (2.37). У другому таймі команди знову обмінялися голами, третій – вирішальний забили гравці «Лолло Кафе Наполі».

Руслан ШЕРЕМЕТА гравець СК «Сокіл», м. Хмельницький

- Взагалі, Італія є грандом футзалу, зокрема, в «Наполі» дуже добрі виконавці. Вони дали нам майстер-клас, але ми гарно виглядали, в нас було багато моментів, ми будемо грати далі і показувати, що ми недарма сюди приїхали.

Першу перемогу в турнірі хмельницький «Сокіл» отримав у наступному матчі з чемпіоном Польщі – «Рекордом». У ворота поляків хмельничани поцілили п’ять разів.

- Загальним результатом задоволений, першим таймом також, по другому є питання. Будемо їх відпрацьовувати вже вдома.

Завершив хмельницький «Сокіл» виступ у турнірі перемогою над фінляндським «Ільвесом», завдяки чому посів п’яте місце. Вдома хмельничани продовжать підготовку до нового сезону Екстра-Ліги. Перший матч команда там зіграє 16 вересня в Одесі.