Новини

Роман Мацола і Андрій Шинькович у трійці лідерів серед 88 народних депутатів. Про це розповіли активісти Громадянської мережі «Опора», які проаналізували діяльність народних депутатів під час шостої сесії Верховної Ради. Вони порахували кількість підготовлених обранцями законопроектів і відвідування ними засідань парламенту, проаналізували роботу депутатських приймалень в округах та проведених особистих прийомів і не лише. Подробиці - далі у сюжеті.

 

Робота в парламенті й  в округах – за такими ключовими показниками громадські активісти «Опори» аналізували діяльність 88 народних депутатів.  Саме таку кількість парламентарів відібрали пропорційно,враховуючи представництво політичних сил.  До уваги брали  відвідування засідань Верховної ради та участь у голосуваннях, кількість підготовлених законопроектів , особистих прийомів громадян, публічну  активність . Усього 23 позиції. У результаті рейтинг очолив нардеп від Хмельниччини Роман Мацола із максимальною кількістю балів. Виявилося, що саме Роман Мацола провів найбільшу кількість особистих прийомів-  61. А от за показником законодавчої роботи він має другу позицію. Тут лідирує Андрій Шинькович, який у рейтингу посів 3-тє місце. За півроку він зареєстрував 52 законопроекти і подав 26 запитів. Щоправда «опорівці» зазначають - цієї сесії нардепи влаштували так зване «законодавче цунамі». Адже з-понад 4 тисяч зареєстрованих законопроектів, в результаті ухвалено трохи більше 300 законів.

Оксана БАНКОВА, громадська консультантка Громадянської мережі «Опора»

- Ця Верховна Рада відрізняється винятковою законотворчою активністю, але з’являється так зване законодавче сміття…

До рейтингу нардепів потрапили всі сім мажоритарників від нашої області. І отримали досить схвальну оцінку від громадських активістів.

Оксана БАНКОВА, громадська консультантка Громадянської мережі «Опора»

- Сергій Мельник посів 13 місце… Лабазюк… у підсумку всі наші депутати у першій половині рейтингу…

Найбільше законопроектів щодо проблем свого округу та області загалом ініціював Сергій Лабазюк. В той же час Віктор Бондар і Сергій Мельник не долучилися до жодного такого законопроекту. Олександр Герега та Роман Мацола лідирують за кількість законопроектів, що стосуються виконання їхніх передвиборних програм. Найбільше постанов у парламентському доробку Сергія Мельника, а у Володимира Мельниченка - жодної. Найчастіше на парламентській трибуні виступав Віктор Бондар, хоча саме він має найнижчий показник відвідування пленарних засідань. «Опорівці» наголосили - їхній рейтинг не слід вважати беззаперечною оцінкою роботи народних обранців. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler