Новини

АТОвцям відмовляють у пільговому проїзді у хмельницькому  громадському транспорті.  Нині такий випадок трапився  на автобусному маршруті №21 «Катіон - Озерна». Ситуація  особливо загострилася за літо,-  стверджують  в обласному центрі допомоги учасникам антитерористичної операції.  З чим це пов’язано,  і що робити АТОвцям у випадку відмови у безкоштовному проїзді – дізнавався Кирило Фільчаков. 

 

Хмельничанин Микола Тімков рік відслужив у зоні АТО . На роботу добирається громадським транспортом , користуючись пільгою учасника бойових дій.  Але сьогодні вранці офіцер запасу був неприємно здивований.

Микола ТІМКОВ, учасник бойових дій,офіцер  запасу:

- Вранці я сів у автобус 21-го маршруту – їм я користуюся майже щодня. Показав кондуктору посвідчення учасника АТО, але він сказав, що у автобусі є тільки 5-ть пільгових місць, і всі вони зайняті вже. Я пояснив, що не претендую на сидяче місце. Все одно, мені запропонували або сплатити за проїзд, або вийти. Мені не важко було сплатити, але я вирішив вийти. Був дуже неприємно здивований.

Чоловік запам’ятав номер транспортного засобу ,а наша знімальна група дочекалася автобуса на кінцевій  зупинці. Але  кондуктор такого інциденту не згадав.  

- Ви працюєте на 21-му з ранку саме на цьому автобусі? – Так. – На якій підставі відмовили учаснику АТО у пільговому проїзді. Це було у 8-мій годині? – Такого не було. Принаймні, я такого не памятаю представтеся будь-ласка- я не буду представлятися..

Те , що саме цей кондуктор обслуговував той рейс, атовець підтвердив. Як і те , що він не пояснив, звідки взялося обмеження у 5 пільгових місць. У профільному управлінні міськради кажуть: перевезення  5-тьох  пільговиків за один рейс перевізнику відшкодовує держава.  Але водій та кондуктор зобов’язані не відмовляти жодному, якщо дозволяє місце у салоні. Інакше їм загрожує  попередження або,навіть, звільнення. Щоправда ,власник автобусу ,який  обслуговує 21-й маршрут, не вірить ,що змогли відмовити  атовцю .

Олександр МІШИН , власник автобусу :

- Такого не могло бути! Просто не могло. Якщо таке дійсно трапилося, то ви приймемо відповідні міри.

А ось в обласному  центрі допомоги  учасникам АТО констатують :  за літо відмови у пільговому проїзді почастішали.

Володимир ШРУБКОВСЬКИЙ координатор обласного центру допомоги учасникам АТО :

- На мою думку це повязано з тим, що деякі перевізники можуть не отримати роботу у наступному році – не виграти конкурсу на перевезення. Через те вони зараз намагаються брати тільки платних пасажирів. Крім того, нечесні перевізники користуються тим, що багато людей просто не знають законів – що пільговиків повинні брати на борт, поки є місце в салоні.

У разі відмови водієм або кондуктором у безкоштовному проїзді, АТОвцям, та іншим пільговикам, радять відразу звертатись у поліцію та укртрансбезпеку. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler