Новини

Лікарі Хмельницької районної лікарні ветеринарної  медицини звернулися до прокуратури з позовом на дії патрульних інспекторів. Кажуть , ті перевищили свої повноваження , бо не допустили їх вчасно надати допомогу тварині ,яка була у важкому стані. Поліцейські переконують, що діяли в рамках закону. Конфлікт розгорівся вночі на друге вересня. І набирає обертів. У тому числі, й в соцмережі. 

 

На оперативному відео зафіксовано запис від 1 вересня. На годиннику 22.53.  Події відбуваються на території Хмельницької районної лікарні ветеринарної  медицини. Патрульні кажуть: затримали ветеринарів ,бо зафіксували порушення правил дорожнього руху.  

Дмитро ПОБУТА , інспектор патрульної поліції   м. Хмельницький

- Були підстави вважати, що даний учасник дороги здійснив порушення, саме перетнув подвійну суцільну лінію дорожньої розмітки. Здійснили рух за даним автомобілем. Як виявилось в подальшому, автомобіль марки «Альфа ромео», польської реєстрації.  Водій якого був Черчик Олександр, лікар даної лікарні.

При перевірці документів патрульні  з’ясували, що він уже порушував правила дорожнього руху . Бо замість посвідчення водія у нього – тимчасовий дозвіл.  

Дмитро ПОБУТА , інспектор патрульної поліції   м. Хмельницького . 

- Тобто в нього було вилучено посвідчення водія за статею 130, що передбачає даний водій керував транспортним засобом в стані алкогольного чи наркотичного  сп’яніння

А ще ,переконують, мали підстави перевірити водія на драгері.

Дмитро ПОБУТА , інспектор патрульної поліції   м. Хмельницького. 

- Різкий запах алкогольного сп’яніння з порожнини рота, також була неадекватна реакція, поведінка, почервоніння очей в нього було. Було чітко видно, що даний водій ухиляється від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння.

Ветеринари кажуть :  поспішали на виклик до пса ,який знаходився у вкрай важкому стані. А дії патрульних вважають перевищенням їхніх повноважень. Йдеться про те,що ветеринарів не пускали в операційну ,коли тварина стікала кров’ю і потребувала негайного оперативного втручання.

Кирило ЧУМАКОВ, головний лікар Хмельницької районної лікарні ветеринарної медицини.

- Дуже мене возмущає одне – як керівника установи, як лікаря, факт – саме головне – 2,5 години ми мали хворого пацієнта, з маточною кровотечею, які  стояли біля лікарні, яким неможливо було надати допомогу.

При цьому лікарі Хмельницької районної лікарні ветеринарної  медицини переконують , що поліцейські чинили й фізичне насилля.

Сергій  ЛАПЕНКО, лікар Хмельницької районної лікарні ветеринарної медицини .

-  я кажу, пустіть якогось ше лікаря, щоб надав допомогу, тварина в важкому стані, я кажу давайте я зайду, вони мене відштовхнули, як би почали руки там забирати. І кажуть. Щас ми на вас будем складати адмін протокол за порушення громадського порядку.

Олександр ЧЕРЧИК, провідний лікар Хмельницької районної лікарні ветеринарної медицини .  

- Потім працівники поліції злапали Лапенка Сергія  за руки, ми тебе затримуєм і начали йому крутити руки. На що я різко сказав: хлопці, що ви робите? Дивіться , збоку стоїть його вагітна дружина, вони відпустили сергія, потім вони переключилися на мене. Начали мені викручувати руки і наполягали на тому, щоб повернутися до транспортного засобу, щоб повернутися для закінчення  оформлення протоколу.

У поліції звинувачення заперечують.Як продовження   конфлікту,  у соцмережах з’явилися  коментарі, які на думку  головного лікаря Хмельницької районної лікарні ветеринарної медицини принижують  честь і гідність ветеринара.

Кирило ЧУМАКОВ, головний лікар Хмельницької районної лікарні ветеринарної медицини.

- Скажіть, а вот офіційна сторінка офіцера поліції , яка повністю, наша професія ветеринарного лікаря, він принижує і оскорбляє професію ветеринарного лікаря. Не мене,  не Сергія, ні Сашу ,цілу ланку ветеринарних лікарів, де він звинувачує – без 100 грам ветеринар не ветеринар. Ви мені скажіть це личить офіцеру поліції?

Нині лікарі  подали позов до прокуратури щодо правомірності дій патрульних.   

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler