Новини

Легенді хмельницького боксу нині – 75. Понад півстоліття готує спортсменів заслужений тренер України  Анатолій Чумаков. За цей час він виховав  140 майстрів спорту України. Для його спортсменів неодноразово лунав державний гімн на світових і європейських змаганнях. 8 вересня Анатолію Миколайовичу виповнилося 75 років.

 

За плечима Анатолія Чумакова – більше п’ятдесяти років тренерської діяльності. Не буває дня, коли б він не зайшов до спортивної зали «Авангарду», де колись сам починав займатися боксом. Тут його чекають ті, хто мріє про високі спортивні досягнення. Жодного разу, запевняє тренер, не пожалкував про свій професійний вибір. Каже, живе боксом і успіхами своїх вихованців.

Анатолій ЧУМАКОВ заслужений тренер України з боксу, м. Хмельницький

- Я нашел свое место в жизни, хотел бы сделать еще больше, чтобы наша страна процветала, а спортсмены показывали еще лучший результат. Я не просто так это говорю, я этим живу.  

Найбільшою нагородою за працю, за словами Анатолія Миколайовича, є досягнення його учнів. Не забуває він про них і в свій сімдесят п’ятий день народження – нагороджує за стійкість і наполегливість. Хмельничанка Юлія Лясота отримує з рук тренера посвідчення майстра спорту України. До нового звання дівчина йшла чотири роки. Каже, здобути його їй допомогла підтримка наставника.

Юлія ЛЯСОТА майстер спорту України з боксу, м. Хмельницький

- Прийшли до Анатолія Миколайовича, він сказав з 10 років набір. Я прийшла в 27 років на бокс, Анатолій Миколайович сказав залишайся. Він завжди нас підтримує, щодня в залі. Завдяки йому я майстер спорту.

З думкою - не підвести тренера, виходить на ринг чемпіон Європи з боксу Аркадій Карцан. Під керівництвом Анатолія Чумакова він займається вже сім років. За місяць спортсмен представить Хмельниччину на чемпіонаті світу з боксу.

Аркадій КАРЦАН чемпіон Європи з боксу, м. Хмельницький

- Анатолій Миколайович постійно в залі, завжди підкаже. Я відчуваю відповідальність, що мене виводить на ринг такий тренер, я маю показувати гарний результат і на всеукраїнських змаганнях ,і на міжнародних.

Ювілейним 2017 рік є і для Анатолія Чумакова, і для «Авангарду», де він викладає – школі виповнюється 60. Прославляти її перемогами своїх спортсменів Анатолій Миколайович планує і в майбутньому.

Анатолій ЧУМАКОВ заслужений тренер України з боксу, м. Хмельницький

- Мы будем дальше работать, дальше побеждать. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler