Новини

Михайлу Хабалю та Артуру Кутею сьогодні обирали міру запобіжного заходу. Ці двоє підозрюються у вимаганні 10 тисяч доларів від забудовників. Міру запобіжного заходу у Хмельницькому міськрайонному суді кожному обирали окремо. Подробиці дивіться далі. 

 

У Хмельницькому міськрайонному суді обирають міру запобіжного заходу Михайлу Хабалю. Але захисник підозрюваного на засідання не з’являється. Спочатку Михайло Хабаль хоче, аби йому дали  іншого адвоката. Але потім думку змінює.

Світлана ДРУЧКОВА суддя Хмельницького міськрайонного суду

- Ви наполягаєте, щоб цей був захисник? Є можливість залучити іншого захисника за призначенням.

Михайло ХАБАЛЬ підозрюваний

- Це проблеми не мої, а проблеми держави Україна і тих, хто мене хоче незаконно посадити. Ви відмовляєте мені в законному захиснику? – Тобто, ви не заперечуєте на залучення іншого захисника. – Ні, я заперечую. Я хочу, щоб був присутній саме той захисник, який був присутній при тих незаконних діях стосовно мене.

Щоб встановити причини, через які  адвокат не з’явився на засідання, суддя оголошує перерву. І вже за кілька хвилин до цієї ж зали ведуть іншого підозрюваного у ті й же справі – Артура Кутея. У нього -  група підтримки, яка прямісінько у залі суду починає погрожувати нашій знімальній групі і виганяти за двері.

(батько)

- Ти мене чуєш чи ні? Ти мене не знаєш навєрно. Моя фамілія Кутєй.

Суддя Світлана Дручкова наголошує – засідання відкрите, тож журналісти мають повне право бути у залі. Однак адвокат Артура Кутея тут же подає клопотання - відеокамера їм заважає ,бо  її підзахисний - особа не публічна та ще й погано почувається.  

Артур КУТЕЙ,підозрюваний  

- Я не публічна особа і не хочу, щоб мене знімали ЗМІ, які потім будуть все перекручувати, що зараз в залі проходить. І я себе погано почуваю, бо три дні голодую.

У результаті фільмувати  засідання таки забороняють. І вже за зачиненими для нашої знімальної групи дверима Артуру Кутею обирають міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Або ж він може вийти під заставу у 400 тисяч гривень. Артур Кутей та Михайло Хабаль підозрюються у вимаганні 10 тисяч доларів  від 2 хмельницьких забудовників. Їх затримали у момент передачі грошей 6 вересня .

Ольга ШІСТКА прокурор відділу прокуратури Хмельницької області

- Вимагалися кошти у підприємців за не створення перешкод у будівництві багатоквартирних будинків шляхом організації акцій протесту, ініціювання звернень до контролюючих та правоохоронних органів щодо можливих порушень при здійсненні будівництва.

Підозрюваним інкримінують вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Якщо вину доведуть, їм світить від 3 до 7 років в’язниці. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler