Новини

Гру на лютні, інструменті епохи Ренесансу і Бароко, мають нагоду почути  подоляни у виконанні голландського композитора-мінімаліста Йозефа ван Віссема.  У добірці володаря єдиної в світі чорної лютні -  більше десятка альбомів. А  найвідомішою його музикою вважається саун трек до фільму Джима Джармуша «Виживуть тільки коханці». Саме за цю композицію  він отримав нагороду на Канському фестивалі у 2013 році.  Композитор любить подорожувати, знайомлячи  світ з  лютнею. Як стверджують музичні критики, його мелодії   лаконічні та  і гіпнотичні  одночасно. 

 

Ігор ПРОЩУК, організатор концерту. 

- В нього вийшов нещодавно новий альбом, він приїде з цим альбомом, але будуть зіграні відомі його композиції, які всі знають, Програма буде тривати годину, не більше, сам  концерт - це не лише виступ музиканта, це також можливість поспілкуватися, подивитися на людину , яку поважають у всьому світі,  і приходять на її концерті від Барселони до Нью - Йорка і Лондона.

Концерт відбудеться 12 вересня у артгалереї «Масло». Окрім Хмельницького музикант гастролює  у  Києві, Одесі, Львові та Харкові.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler