Новини

З перемоги стартувало хмельницьке «Поділля» в юнацькій першості України з футболу. Вдома клуб обіграв вишгородську «Чайку» з Київщини з рахунком 2:0. Обидва гола хмельничани забили в другому таймі. Про тих, хто приніс команді перші три очки – дивіться далі.

Крапку в матчі «Поділля» з «Чайкою» поставив хмельничанин Роман Худік. Він - автор другого гола. Впевнений: команда виграла завдяки плідній підготовці до сезону.

Роман ХУДІК гравець ФК «Поділля», м. Хмельницький

- Ми показали гарну гру, довго тренувалися, виграли 2:0, показали хороший результат, думаю, всі задоволені.

Якщо в минулому сезоні кістяк «Поділля» складали друголігові гравці, то в цьому – футболісти Ю-17. У клубі пояснили: так готують їх до майбутньої юнацької першості України з футболу.

Олександр ІРКЛІЄНКО головний тренер ФК «Поділля» в Ю-19, м. Хмельницький

- Нам потрібно, щоб усі молоді гравці готувалися до чемпіонату Ю-19, для того, щоб вони продуктивно показали себе в першій команді.

За словами Олександра Ірклієнка, в першому таймі його підопічні закономірно нервували – стартові матчі найскладніші. Та в другому, опанувавши емоції, змогли реалізувати все те, чого не вдалося до цього. У команді суперника розповіли, допустили технічну помилку, а пропущений гол остаточно надломив гравців.

Валерій СИДАРЧУК головний тренер ФК «Чайка», м. Вишгород

- Команда суперника не дала нам агрессивнее сыграть во втором тайме, хотя полтора таймам ы имели більше моментов, это футбол, вернулось им.

Наступний матч в юнацькій першості України з футболу «Поділля» зіграє на виїзді з київською командою «ДЮСШ-15».