Новини

Цінні годинники, шуби, картини відомих художників  та інші коштовності.  З декларацій можна дізнатися не лише про нерухомість на грошові заощадження, а й про захоплення декларантів. Чим  же цікавляться нардепи від Хмельниччини, окрім, звичайно, політики– дізнавайтеся просто зараз. 

На жаль, у нас багато політиків дозволяють собі робити такі речі…

Це -Віктор Бондар. За результатами цьогорічного моніторингу «Опори» - найбалакучіший з-поміж інших нардепів від Хмельниччини обранець. Утім, він не лише багато виступає з трибуни Верховної Ради, а й знаходить можливість захоплюватися мистецтвом. Особливо  сучасним.  У його колекції - кілька десятків картин українських та російських художників. А ще, судячи з декларації, Віктор Бондар любить запонки з дорогоцінного металу та наручні годинники знаних  брендів.

Обожнює живопис й інший народний обранець – Олександр Герега. До вподоби йому полотна європейських художників минулих століть. У його колекції, зокрема, «Мадонна з Ісусом» та «Купальниця». Дружина ж нардепа - Галина – як свідчить декларація - любить дороговартісне хутро, сумки відомих брендів та ювелірні прикраси. (відео користувача: Галина Герега)

чорнота

Це -  нардеп від Хмельниччини Володимир Мельниченко. Цей обранець - креативний користувач Фейсбук. Регулярно викладає у мережу відео не лише про рибалку, а й про свої кулінарні експерименти. Від смаження м’яса до нарізання кавуна. Декларація ж Володимира Мельниченка свідчить про захоплення нумізматикою. У нардепа в колекції 3 комплекти монет «Олімпіада-80».

Нагадаю, за законом декларанти мусять вказувати лише ту цінну річ, вартість якої перевищує 137 тисяч 800 гривень. 

Фото: 2day.kh.ua 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler