Новини

Вона буває щирою, відкритою, голлівудською – усе це про посмішку. Вираз обличчя, котрий зрозумілий на будь-якій мові світу. Усмішка навіть має своє свято. Щороку у першу п’ятницю жовтня відзначають День посмішки. Виникненню цього свята світ зобов'язаний американському художнику Харві Беллу. У свій час він придумав всім відомий смайлик-«усміхнене жовте личко» для рекламної акції. Чому варто посміхатися, та як цей складний процес впливає на людину? – дізнавались мої колеги

Ведучу ранкового шоу «Твій ранок» Богдану Юсипович важко побачити не усміхненою.
Богдана ЮСИПОВИЧ – ведуча програми «Тvій ранок»
- Коли ти їдеш на ескалаторі, і починаєш посміхатися людям, які їдуть тобі назустріч. Вони не можуть кудись відвести погляд, і ти посміхається, люди по-різному реагують. Хтось відводить очі, багато хто починає шарітися, червоніти. А дехто посміхається у відповідь, і ця посмішка передається далі і далі. І це дуже класно.

Психологи стверджують: посмішка сприяє виникненню позитивних емоційній. Зокрема, радості та задоволенню.
Лариса ПОДКОРИТОВА - кандидат психологічних наук

- Чим більше ми посміхаємося, тим краще для нас. У психології навіть використовується спеціальна вправа «Посміхнись собі». Її можна знайти під різними назвами. Коли людині пропонують зранку стати перед дзеркалом та посміхнутися собі. Навіть якщо цього робити не хочеться. Якщо деякий час посміхатися, то дійсно виникає той стан, коли ми посміхаємося природно. Це є взаємозв’язок нашого тіла та розуму.

До того ж, усмішка покращує настрій не лише вам, а й оточуючим.
Лариса ПОДКОРИТОВА - кандидат психологічних наук
- Усмішка має ефект зараження. Якщо я почну посміхатися, людина також почне посміхатися у відповідь. Не дарма є вислів «Подаруй людині посмішку». Можна навіть провести експеримент: йти вулицею і посміхатися людям. І більшість усміхнеться у відповідь. 

Усіх цих порад психолога дотримується і Богдана. Ба більше -  дівчина зізнається : посміхається так часто, що часом аж  вилиці болять. 

Богдана ЮСИПОВИЧ – ведуча програми «Тvій ранок»

- В принципі, я дуже багато посміхаюсь. Якщо це відбувається постійно, наприклад, протягом години, то в мене починають боліти скули. І тоді я кажу: «Все, не смішіть мене. Я трохи перепочину, бо в мене болять щоки». І можна буде далі жартувати.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler