Новини

Як працювали нардепи-мажоритарники від Хмельниччини у Верховній Раді впродовж вересня? Їхню діяльності промоніторила громадянська мережа «Опора». Більшість обранців від області вересень розпочали із сумлінного відвідування пленарних засідань. Чи долучилися нардепи до законотворчості та як саме голосували – про це далі у сюжеті

Сьому сесію Верховної Ради майже всі нардепи-мажоритарники від Хмельниччини розпочали із сумлінного відвідування пленарних засідань та участі у голосуваннях. Утім, до законотворчості долучилися лише четверо із семи мажоритарників.

Віктор Бондар протягом першого осіннього місяця тричі побував на засіданнях, жодного разу не взяв участь у голосуваннях, проте двічі виступив з трибуни. Критикував реформи, пропонував кадрові змінив у Кабміні та кандидатуру на голову Нацбанку. А також став співавтором одного законопроекту та ініціатором депутатського запиту.

Олександр Герега у вересні пропустив одне засідання. Не виступав та не долучався до законотворчості. Натомість зосередився на роботі в окрузі та ініціював чотири запити. При голосуванні цей обранець найчастіше натискав кнопку «утримався».

Сергій Лабазюк одне засідання пропустив, один раз виступив з трибуни, став співавтором одного законопроекту, зареєстрував три запити, взяв участь у семи відсотках голосувань. При голосуванні ,як правило, утримувався .  

А от Роман Мацола протягом вересня був на всіх засіданнях. У співавторстві зареєстрував три законопроекти, разом з колегами ініціював шість запитів, брав участь майже у 80% голосувань. Найчастіше утримувався. 

Нардеп Сергій Мельник у перший місяць вересня був на всіх пленарних засіданнях. У співавторстві зареєстрував один законопроект, що стосувався держгарантій щодо надання мед послуг. Ініціював два запити. У голосуваннях утримався лише у трохи більше третини випадків.

Сумлінно відвідував засідання Володимир Мельниченко. У вересні цей нардеп не зареєстрував жодного законопроекту, жодного запиту та зовсім не виступав з трибуни. Натомість майже стовідсотково голосував. Щоправда, найчастіше утримувався.

Іще один сумлінний відвідувач засідань – Андрій Шинькович. У вересні обранець зареєстрував три законопроекти. Голосував цей депутат у більше як половині випадків. І, як більшість колег з Хмельниччини – утримувався

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler