Новини

У громади крадуть рибу. З такою заявою звернулася громадська організація  ветеранів війни та учасників АТО  «Патріоти Красилівщини» до редакції новин «Поділля центру». Знімальна група виїхала на місце події і разом  з місцевими активістами з’ясовувала , звідки і куди вантажівками перевозять тонни  риби

Між селами Гриценки та Антоніни  Красилівського району члени ГО «Патріоти Красилівщини» разом із патрульними зупинили дві вантажівки з рибою. Документів на перевезення вантажу водії не мали. Активісти переконують: цей  вилов риби у водоймах, що належать громаді,- незаконний.

Володимир ПУРИК, заступник голови ГО «Патріоти Красилівщини».

-Вот сегодня ночью были сорваны заставки. Приехали уртом рыбаки, обловили ставок…Одна рыбовозка от нас убежала, заехала в Антонины, скинула там всю рыбу).

Знімальна група простежила за вантажівкою,яка прорвала оборону активістів.  Автівка під’їхала до так званого зимівника в Антонінах  і в невеликий ставочок вивантажила рибу.

На виклик приїхали патрульні. Відтак, інші дві вантажівки вдалося зупинити. Водії та їхні   супроводжуючі -  неговіркі.  Запевняють: перевозять ними ж вирощену продукцію.

Супроводжуючий в одній із зупинених автівок

- Ми перевозимо ту продукцію яку виростили собі на зарплату.

За перевезення вантажу без документів було складено адміністративний протокол.

Андрій КОГУНЬ, начальник Красилівського районного відділу поліції.

- Працівниками поліції біля селища Антоніни було зупинено два автомобіля які перевозили рибу…По закінченню перевірки буде надана оцінка даному факту. За перевезення риби без будь-яких документів був складений адмінпротокол.

Поліцейський запевняє:  накладні на вантаж були привезені пізніше.  Однак на питання, яка ж вага риби, відповісти не зміг. 

Андрій КОГУНЬ, начальник Красилівського районного відділу поліції.

-Яка кількість риби, ви знаєте? Кількість риби ми не знаємо яка. Є накладні які будуть перевірятися. По накладних, там же є скільки? По накладних є кількість риби. Дана риба була вивантажена в місце для зберігання риби. Яка кількість? Про кількість, її ніхто не важив. Я маю на увазі по накладним? По накладним, я не готов сказати.

 Зараз за фактом вилову і перевезення риби ведеться перевірка. Сам же «живий» вантаж відправлено, за словами Андрія Когуня, у зимівники ,що в селі Розсолівці  . Активісти району заявляють, що продовжуватимуть стежити за виловом  риби у водоймах,які належать громаді.

Сергій ЛУКІЯНЧУК, голова ГО ветеранів війни та учасників АТО «Патріоти Красилівщини».

-Ми ГО ветеранів війни та учасників АТО «Патріоти Красилівщини» регулярно проводимо рейди по виявленню браконьєрів. Сьогодні було задержано дві машини з рибою незаконно виловленою. (І надалі ми проводитимемо рейди і проводили для виявлення браконьєрів.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler