Новини

З березня 2016 року у Хмельницькому діє проект «Відкрите місто», де кожен хмельничанин має змогу повідомити про громадську комунальну проблему.

Днями аби обговорити труднощі, які виникають з роботою над сайтом та реагуванням на самі повідомлення хмельничан, відбулася спільна нарада з відповідальними за виконання організаціями, установми структурними підрозділами міськвиконкому. Заступник міського голови Володимир Гончарук повідомив, що відтепер модерування сервісу здійснюватимуть працівники відділу управління міським господарством «15-80». Саме вони визначатимуть відповідальних за виконання тієї чи тієї заявки від мешканців міста.

«Оскільки вимогою меморандуму, який підписав міський голова Олександр Симчишин з МБО «Фонд Східна Європа», було те, що модерування заявок здійснюватиме представник громадськості, у нас цим займався голова ГО «Хмельницька ініціатива» Олег Черненко, – говорить Володимир Гончарук. – Проте Олег не працює у сфері міського господарства, тож коли цим займатимуться працівники відділу управління міським господарством «15-80», повідомлення швидше надходитимуть до виконавців, як наслідок і проблеми будуть вирішуватися оперативніше».

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler