Новини

Гендерна рівність у Шепетівському районі. На одному футбольному полі у селі Вишневе зібралися у двобої дівчата і хлопці з навколишніх сіл. Футбольне свято для них організував столичний жіночий спортивний клуб із назвою «Енерджі». З подробицями тетяна Ворожцова.

Між столичнимиі місцевими футболістами триває запекла боротьба. Для команди з Вербівки це перша гра з дівчатами. До цього турніру вони грали лише з чоловічими командами. Рахунок : 3 – 0, команда Вербівки виграла. Ці хлопці у команді рік, тренуються самостійно, без тренера. До суперників-дівчат у грі потсаивлися толерантно.  

Руслан ВАСИЛИШИН, гравець команди Вербівка Шепетівського району

- Остання команда, ми з Енерджі грали, це досить тренована команда. Вони підтримують дисципліну, тримають свої позиції.  Вони розбирають гру, контролюють нас. Даже читали наші помилки, таких було в нас досить багато. Я наприклад все таки старався не грубо грати, бо розумію ,що це все таки дівчата, толерантність потрібно проявляти.

У Київській команді  дівчата з 15 областей. Серед них як професійні гравці, так і аматори, ті, хто колись грав з хлопцями у дворах. Тепер дівчата вирішили розвіяти міф про те, що жінці не місце на футбольному полі. А ще довести, що жіночий футбол таки існує.

Анна ТРЕГУБОВА, президент жіночого спортивного клубу NRG, м.Київ

- Ми проводимо цей проект в рамках Фаре, це міжнародна організація, яка саме в жовтня проводить таку акцію, яка присвячена  боротьбі з дискримінацією. Ми боремося за дискримінацію жінок. Це ставлення таке не дуже гарне, іноді і ми своєю грою і своєю поведінкою і відношенням до команди чоловіків доводимо, що жіночий футбол є. Що він розвивається і він розвивається не так швидко як би хотілось, але ми існуємо вже 15 років, і  я думаю, що це досить такий гарний показник.

Популяризуючи жіночий футбол  сільській місцевості, футбольна команда клубу NRG грає з сільськими командами у різних областях України.

Ірина САМАР, гравець жіночого футбольного клубу NRG, (м. Київ).

- Надалі долучатимемо як жіночі  так і  чоловічі команди, ми хочемо , щоб гра була чесною, як для жінок так і для чоловіків, і не повинно бути гендерного розділення

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler