Новини

Десять новоутворених об’єднаних територіальних громад Хмельниччини зможуть отримати додаткове фінансування із державного бюджету. За відповідне рішення проголосували депутати обласної ради на позачерговій сесії. Більшістю голосів вони внесли зміни до перспективного плану розвитку цих територій. А саме ВовковинЕцької, СмОтрицької, СтароУшицької, АнтонІнської селищних рад, а також сільських - ГуменЕцької, ЖвАнецької, Слобідка-КульчиївЕцької, ОлешИнської та СолобковЕцької рад. У списку і КрасИлівська міська рада. А от по двом  громадам - БаламУтівській Ярмолинецького району та КрУпецькій Славутського - рішення так і не затвердили.  

Сергій ІВАЩУК, депутат обласної ради

 «Крупецька громада йде мова і Баламутівська. Там невідомо чи буде краще де буде центр у Михайлівцях чи в Баламутівці….Ми вважали, що питання узгоджене між усіма сільськими головами, виявляється, що ні. Там де немає вролі і бажань сільських рад громад ми не будемо підримувати». 

 

Наталя КОВАЛЬ, депутат обласної ради

 «Три селищних ради, які не приймали жодного рішення, про об’єданання в Кркупецьку ОТГ,не було сходин села, не було рішення сесії і зараз в перспективному плані їх туди долучають, без їхньої на те згоди.»

 

Михайло ЗАГОРОДНИЙ, голова обласної ради

«Ті хто не йдуть у форматі перспективного плану в них будуть обмежені можливості і повноваження. Тобто, коли ми говоримо про невеличку громаду, і вона буде мати 2-3 тисячі жителів, вона не стане спроможною .Він державної дотації спроможність не підніметься, вона має сама створювати робочі місця, заробляти кошти, а держава має давати кошти тільки на інфраструктуру. Тому депутатський корпус, вважаю опрацювавши, не почув тих аргументів оцих двох невеликих сільських радах, не підтримали»

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler