Новини

На Хмельниччині наближаються вибори у семи територіальних громадах: двох міських, трьох сільських та двох селищних. Реєстрація кандидатів у депутати та голови ОТГ вже завершилась. Представники громадянської мережі «Опора» проаналізували виборчий процес та застерегли кандидатів від недозволених методів агітації та використання адмінресурсу.

Жителі семи територіальних громад Хмельниччини 29 жовтня обиратимуть голів ОТГ та депутатів рад. Вибори відбудуться в Антонінській, Олешинській, Солобковецькій, Слобідко-Кульчиєвецькій, Грицевській та ще у двох міських тергромадах - Красилівській та Городоцькій. Саме там кандидатами на посаду голів зареєструвалися чинні голови райдержадміністрацій. Тому є вірогідність використання адміністративного ресурсу:

Андрій ПОПИК – координатор громадянської мережі «Опора» у Хмельницькій області

– Зазвичай по Україні коли йдуть на вибори топ-чиновники, можливі зловживання. І громадським спостерігачам треба на це звернути увагу. 

З цьогорічних особливостей: в Олешинській тергромаді значна кількість кандидатів - представники інших громад. А у Городоцькій ОТГ першим у списку від однієї з політсил зареєструвався нардеп. Громадські спостерігачі  коментують: це типовий метод для привернення уваги до партії, а згодом цей обранець зніме свою кандидатуру:

Андрій ПОПИК – координатор громадянської мережі «Опора» у Хмельницькій області

– Це технологія 2015 року, коли народні депутати йшли першими у списках. Потмі вони відмовляється, і наступний зі списку партії піднімається.  

Поки агітація іде досить мляво, кажуть представники «Опори». Очікується, що кандидати у депутати та голови ОТГ активізуються в останні два тижні перед виборами

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler