Новини

Більше трьохсот студентів і кожен – з пенсійним посвідченням. У Хмельницькому офіційно відкрився «Університет третього віку». Навчальний заклад створили спеціально для людей, яким за 60 – щоб їм цікавіше жилося на пенсії. Особливі студенти вивчають іноземні мови, правознавство, психологію, а ще – хореографію, агроландшафт і, навіть, освоюють гаджети. Подробиці – далі

Викладачка Валентина Приходько розпочинає заняття з крою та пошиття одягу. Сьогодні розповідатиме, як змодельована  спідниця. За партами – зосереджені студентки. Більшість з них уже давно на пенсії і нині у них друга молодість.

Тетяна ПОНОМАРЬОВА студентка університету третього віку 

- Хочу отримати навики, які ми не могли отримати в молодості, коли заробляли на життя. Я як металург ніколи нікого відношення до технології пошиття одягу не мала, а тепер хочу мати. Собі щось, внучці пошию.   

Перше заняття у студентів було ознайомчим, а вже сьогодні їм даватимуть домашні завдання. Викладач Валентина Василівна, яку учні жартома називають дочкою, обіцяє бути до них справедливою і не зважати на поважний вік.

Валентина ПРИХОДЬКО викладач університету третього віку

- Попереджаю, що буду ставити оцінки. Домашнє завдання ми вже отримали    

8 факультетів  і 12 спеціальностей. Хмельницьким пенсіонерам, окрім технології пошиття одягу, пропонують вивчати українську та іноземні мови, право, психологію, прикладне мистецтво, танці, хоровий спів. А ще допоможуть освоїти гаджети. У цій аудиторії саме триває заняття з основ володіння оргтехнікою. Іраїда Тимофіївна, якій уже 77, хоче вивчити комп’ютер, щоб не відставати від правнуків.

Університет третього віку у Хмельницькому почав працювати з жовтня. Його слухачами вже стали 330 пенсіонерів. Набір триває. Головна вимога – вік від 55 років у жінок, і від 60 у чоловіків. А ще -  бажання вчитися.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler