Новини

Він навіть в прохолодну погоду ходить у сандаліях, мало спить та об’їздив з проповідями п’ять континентів.  Відомий у світі італійський монах- брат Ілля- відвідав Городок. Вважається, що католик відчуває страждання розп’ятого Христа. Побачити та почути італійського монаха зібралися сотні вірян - представників різних конфесій. Поспілкуватися з братом  Іллею вдалося і нашій знімальній групі

У Городоцькому костелі як ніколи велелюдно. Бо сюди приїхав брат Ілля. З італійської комуни  Кальві-дель-Умбрія. Монах відомий у світі через свою здатність відчувати Страсті Христові. Біль незрозумілого походження  у Іллі проявляється з дитинства. А вже впродовж 27 років напередодні католицького Великодня у четвер брат Ілля починає відчувати муки Спасителя. У п’ятницю перед найбільшим християнським святом на тілі монаха з’являються стигмати – рани у місцях, де був понівечений Ісус.

Марко БЕЛАДЕЛЛІ – представник єпископа Терні

 - Він вже з дитинства мав ці болі у руках. І також коли він ішов, весь час був отой запах квітів – троянд. Йому зробили радіографію, побачили, що на тому місці немає кістки, а є отвір. Так як в Ісуса.

Монаха перевіряли медики в Італії, а згодом в США. Психічне здоров’я підтвердили, а от пояснити появу стигматів не змогли. Сам Ілля веде аскетичний спосіб життя. Під час Великого посту зовсім не їсть і не спить. Серед вірян має славу цілителя. Сам же такі здібності заперечує. Каже – просто молиться. Місця на тілі, де проявляються рани, воліє не показувати.

Брат Ілля – католицький монах-стигматик

 - Біль є дуже сильним. Але з ласкою Божою можна це все перетерпіти. Я не зациклююся на цьому. Я йду далі. Чудо роблю не я. А Бог. Бо людина не робить чудес.

В Україну брат Ілля завітав після візиту до Польщі. Після Городка відомий стигматик відвідає Борислав та Львів. А згодом вирушить до Австралії. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler