Новини

Проскурівські смаколики запрошують на  «Подільське весілля» - з короваєм, автентичними піснями , запальними музиками та показом весільного вбрання, як старовинного так і сучасного.  Вже четвертий фестиваль вуличної їжі відбудеться на Покрову у хмельницькому парку ім. Шевченка. Ініціатором та організатором  культурно –гастрономічного  дійства є телерадіокомпанія «Поділля центр».

 Запашна юшка, куліш,голубці, драглі, смаженина, бограч, таратута, різноманітні спокусливі солодощі усе це можна буде скоштувати на Покрову на фестивалі вуличної їжі «Проскурівські смаколики»  у самісінькому центрі Хмельницького. Головним ініціатором і організатором фестивалю вже вчетверте стала телерадіокомпанія «Поділля-центр».

Тетяна Колісніченко – директор ПАТ «НСТУ» «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр»

 « Чому ми почали фестиваль? Хотіли вивести на вулицю наш телевізійний проект і показати, що ми разом з народом. Цю ідею підтримали ресторатори міста. Насправді фестиваль це атмосфера, я дуже рада, що ми змогли створити атмосферу для людей, які прийшли отримати істинне гурманське задоволення».

Володимир Діль – ресторатор - учасник фестивалю «Проскурівські смаколики».

« Рівень «Поділських смаколиків» дуже високий. Ми об’єднали найкращих рестораторів міста. Цей проект вдався. В цьому році хочемо здивувати простими і цікавими стравами: печеною кукурудзою, пловом з мідіями,цацою – неймовірно смачною стравою».

Не тільки «хлібом», а й «видовищем» здивують організатори та учасники фестивалю. Кожні «Проскурівські смаколики» мають свою тематику.  Цього разу це буде - «Подільське весілля» з автентичними піснями , запальними музиками, та показом весільного вбрання, як старовинного так і сучасного. Ну і , яке ж весілля без короваю?

Ірина Телюх – голова громадської організації «Відродження традицій Поділля»

 «Основною родзинкою 14 жовтня буде подільський коровай. Кожна коровайниця привезе свій коровай, який буде презентувати саме той регіон нашої області, де він був випечений. Це все буде роздаватися глядачам під співи і музику. Скоштуєте коровай і без маленької чарочки, як на справжньому весіллі, ви зі свята не підете».

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler