Новини

Головного освітянина Хмельницького хочуть звільнити з посади через суд. Громадська організація «БАтьківська ініціатива міста Хмельницького» подала адміністративний позов щодо скасування розпорядження Олександра Симчишина про призначення начальника міського  Департаменту освіти та науки. Головний аргумент – у Романа Миколаїва не достатньо педагогічного стажу ,аби керувати освітянами. Такий висновок  громадські активісти отримали в результаті перевірки хмельницької освіти  Державною  інспекцією  навчальних закладів України.

Ольга ЯНЕВИЧ – ФЕДИШИНА – голова ГО «Батьківська ініціатива м. Хмельницького»

 «Є довідка де зазначено, що з 1 березня 2016 року управління освіти на той час очолив Миколаїв Роман Дмитрович. Педагогічний стаж роботи – 1 рік і 10 місяців. Хоча згідно положення Методичних рекомендацій стаж повинен бути 5 років. Це є грубим порушенням. Я вважаю, що в Хмельницькому є заслужені освітяни, які могли б очолити таку керівну вагому посаду.

 

Сам Роман Миколаїв коментувати судовий позов на камеру відмовся. Пояснив тим, що через  дуже щільний  графік не має часу обговорювати дії кожного громадянина. А от мер Хмельницького Олександр Симчишин, який буде відповідачем у справі, такому позову не дивується.

Олександр СИМЧИШИН – Хмельницький міський голова

 «Такі речі завжди з’являються не просто так. Були цікаві події, пов’язані з кадровими змінами в Департаменті. Були цікаві події пов’язані зі змінами керівництва шкіл. Я переконаний, що це реакція на всі ті події. Але ми не сприймаємо це як якусь особливу річ. Це звичайний позов на одне з розпоряджень. Ми будемо захищати свою позицію, бо вважаємо що рішення прийнято згідно чинного законодавства»

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler