Новини

В обласному центрі молилися за мир та злагоду. Молебень провели у 12 –х православних храмах міста. Вулицями Хмельницького хресною ходою пройшли   майже 5 сотень вірян разом із чудотворною  іконою, яка замироточила торік саме під час такої ходи. 

  

За мир в Україні, добробут у Хмельницькому та злагоду у кожній сімї. Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці у 12 –х православних храмах міста провели спільний молебень. 

Марія  ДОБРОВОЛЬСЬКА – директор музею «Православ’я Поділля»

- Ми просимо Богородицю, щоб вона дала нам мир, щоб у кожній сім’ї, у кожній хмельницькій родині була злагода, мир, щоб наші люди мали роботу, щоб наші діти добре вчилися, щоб наша молодь мала своє призначення.

Ярослав – учасник Хресної ходи

–Кожен православний християнин молиться до Пресвятої Богородиці. Просять що кому потрібно, про своїй потребі. Вона є заступницею нашої держави і народу українського і всього православного світу.

Такі молебні у передсвято Покрови у Хмельницькому проводять вже 4-й рік поспіль. До кожного храму віряни проходять хресною ходою.

Олександр ДАВИДЮК – протоієрей Святогеоргієвського храму УПЦ МП

–Это т крестный ход его ещё можно назвать, что это и призыв к другим людям, чтобы они задумались, что Бог есть, что его не нужно забывать.

Пан Олександр каже: привіз до Хмельницького чудотворну ікону, яка замироточила торік саме під час такої ходи. 

- Це ікона Ієрусалимська із села Вербка Камянець – Подільського району. У хресному ході вже 2 дні йде.

Психологи називають релігію, а саме віру, варіантом вирішення повсякденних проблем. Проте, наголошують: фанатично поклонятися все ж не варто.    

Євген ПОТАПЧУК – психолог

–Для істинних віруючих мета таких зібрань – це наближення до Бога. Це абсолютно нормальне явище, але ми повинні розуміти, що може бути і маніпуляція зі сторони зацікавлених осіб. Можуть використовувати таких людей у своїх політичних та якихось інших цілях. І тоді віруючі стають заручниками таких обставин. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler