Новини

На Алеї Слави у Хмельницькому сьогодні вшанували пам’ять військових , загиблих у зоні АТО. Після панахиди освятили пам’ятники героям. Нині на кладовищі у мікрорайоні Ракове спочивають 22 хмельничан, які не повернулися із Російсько-Української війни.  

Це Алея Слави на кладовищі хмельницького мікрорайону Ракове. Над кожною могилою майорить український прапор. Саме тут спочивають герої – хмельничани, які загинули на Сході. Напередодні дня захисника України на Алеї Слави священники відправили панахиду і освятили надгробки.

 

Ольга Якушко – мати загиблого героя. Свого молодшого сина вона втратила у листопаді 2015-того. Він був у самому пеклі війни, на першій лінії оборони. Загинув у Новоайдарівському районі через місяць після того, як отримав повістку.

 

Ольга ЯКУШКО мати загиблого учасника АТО

- Він служив у Криму, йому пропонували залишитися там, але він відмовився, приїхав додому. Прийшла повістка. Він пробув на передовій місяць і загинув. 

 

Пам’ятник над могилою Анатолія Якушко та майже всіх інших героїв, які поховані на Алеї слави, встановили за бюджетні кошти. Торік було виділено гроші на 12 надгробків. Вартість одного – близько 40 тисяч гривень.

 

Ігор ОЛІЙНИК радник Хмельницького міського голови з питань АТО -

- Згідно з програмою, ми встановлюємо ці пам’ятники безкоштовно.

 

Поки-що без надгробків на Алеї Слави залишаються ще 3 могили військових. Всього тут спочивають 22 хмельничан. Ще 3 поховані на інших кладовищах обласного центру 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler