Новини

Списане комунальне майно Хмельницького продаватимуть через аукціон. Міська влада підписала меморандум про співпрацю із державним підприємством «Сетам». Тож відтепер списане майно будуть продавати як лот на  відкритих торгах. Нагадаю, державне підприємство «Сетам» в Україні працює з 2015 року. Та займається продажем арештованого майна. Окрім цього  реалізує  непотрібну вже комунальним підприємствам нерухомість, автомобілі та застарілу техніку.  

 

Віктор ВИШНЬОВ – генеральний директор ДП «СЕТАМ»

- Сподіваюся, що той інструмент, який ми пропонуємо, використання платформи OpenMarket дозволить максимально чесно і за найвищою ціною продати те майно, яке на сьогоднішній день не використовується комунальними підприємствами. Сподіваюсь, ті технології, які ми використовуємо дозволять максимально підвищити довіру приватного бізнесу і дозволить максимізувати кількість учасників торгів.  

Володимир ГОНЧАРУК – заступник Хмельницького міського голови

- Ми, як і в попередній раз почнемо виставляти кілька об’єктів комунальної власності. Вже приблизно зорієнтувалися, що це буде кілька машин, які ми хочемо продати, які зараз є в власності ритуальної служби. Згідно нашого внутрішнього положення, кошти від продажу комунального майна надходить на рахунок Хмельницької міської ради, а не комунального підприємства. 2:06-2:20: Ми вирішили це змінити. Аби кошти надходили до комунальних підприємств, аби надати їм мотивації.

 

Окрім Хмельницької міської ради, уже підписані меморандуми із Теофіпольською районною радою, із Хмельницькою облдержадміністрацією та обласною радою, а також Хмельницькою районною радою. У планах розпочати співпрацю із Старокостянтинівською, Славутською та Шепетівською міськими радами. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler