Новини

За оцінками та прогулами – онлайн. У хмельницьких школах запроваджують електронні журнали. Як пілотний проект таке освітнє ноу-хау стартує лише у 5 школах. Та до нового року електронний журнал має зявитися в усіх школах міста, - обіцяють чиновники. Тему продовжує Тетяна Присикар.

 

Мати семикласника, пані Світлана, працює за ненормованим графіком. Відтак, щоразу перевіряти щоденник сина не встигає. Жінка каже: саме електронний журнал  може вирішити таку проблему.

Світлана – хмельничанка

…для зайнятих батьків дуже встане в пригоді…можна побачити всі оцінки…

Тепер, аби побачити усі оцінки дитини  та, навіть, перевірити його присутність на уроці, до навчального закладу ходити не потрібно. Бо  хмельницькі школи впроваджують  електронні журнали. Щоправда, поки що як  пілотний  проект  таке ноу-хау буде лише у п’ятьох школах міста. Нині освітню новацію апробовують у тутешньому НОВ №1. 

Валентина ГЛУШМАН   - вчитель початкових класів НВО №1

- Електронний журнал дає нам можливість швидко, оперативно вводити оцінки за урок. Як швидко я це роблю? Головне – це володіти комп’ютером.

Олена ПОБЕРЕЖНА – вчитель по початкових класів НВО №1

- Потрібно просто зайти на сторінку «класний журнал», обрати свій клас, зі списку свій предмет, ввести тему уроку і пере нами вже буде висвітлюватися клас.

В електронному  журналі  можна буде і «початитися» - спілкуватися і з вчителями, і з батьками однокласників. Наразі у закладі створюють батьківські сторінки.

 Оксана РОМАНІВ – директор НВО №1

- Мама або тато в будь-який час з будь-якого гаджета може зайти і передивитися , що дитина робила сьогодні в навчальному закладі, яка тема вивчалася сьогодні на уроці, за що дитина отримала оцінку і що задано додому. 

На таку новацію з міської скарбниці виділили 75 тисяч гривень. За них і розробили спеціальний онлайн-сервіс.

Уже до кінця року он-лайн журнали зявляться в усіх хмельницьких школах. Так обіцяють місцеві чиновники. Користуватимуться ним педагоги, батьки та працівники профільного департаменту. А от учні доступу до цього сервісу не матимуть.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler