Новини

В обласному центрі  звучатиме авторська пісня. Тут вируватиме музичний фестиваль «Вальс – бостон».  Його започаткував  12 років тому клуб авторської пісні  Хмельницького.  Цьогоріч  музичне свято триватиме два дні. На фесті глядачі зможуть насолодитися піснями знаних бардів та поетів, а також  відкрити нові імена. 

Знайомтеся – це автор та виконавець Андрій Шамрай. А ще він - завсідник музичного фестивалю «Вальс-бостон».

Андрій ШАМРАЙ – музикант

-Сначала этот фестиваль был как бы студенческим и я был конкурсантом   и даже завоевал первое место…с тех пор стараюсь не пропускать фестиваль….

Цього року Андрій Шамрай знову відвідає фест. Глядачам презентуватиме пісні із нової збірки. Деякі з них хлопець написав цього тижня. Каже: у його новому альбомі з’явилися композиції українською мовою.  

Андрій ШАМРАЙ – музикант

-Немного грустные, а вот украинские получаются только  ироничные…концер т рассчитан на 1 час   будет в формате мини-концерта..

Фестивалю  авторської пісні «Вальс-бостон» -12ть.  Щоразу участь у ньому беруть музиканти, які виконують власні пісні та акустичні композиції, поети та виконавці – дебютанти. На фест з’їжаються й зіркові гості.

Лілія КЛІПОВА – голова клубу авторської пісні, організатор фестивалю

- Запросили ми дуже знаного Кобзаря з Івано-Франківська. Він починав свою діяльність в Хмельницькому і люб’язно погодився виступати ього річ. Я думаю, що це буде особливий гість, тому що він неповторний, мудрий, як мова народу. Водночас він веселий, і сумний, непередбачуваний.  

Окрім того, організатори очікують Стефанію Бродську, Олександра Новокшонова та Вікторію Забавку. У програмі також дебюти автора Андрія Валькова та дуету Інни та Дмитра Романюків.

Лілія КЛІПОВА – голова клубу авторської пісні, організатор фестивалю

- Цьогоріч ми вирішили більше приділити увагу авторам-ветеранам, ми вирішили, що зробимо такі міні-концерти в основному 6 виконавцям.

«Вальс-бостон» розпочнеться у п’ятницю, 19 жовтня та вируватиме в обласному центрі впродовж  2 днів. Шанувальників фесту чекають у кінотеатрі «Планета» о 18 годині.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler