Новини

Олександр Скочеляс, проти якого відкрили адміністративне провадження, вже вчетверте не з’явився до суду. Депутата хмельницької міської ради та місцевого підприємця звинувачують у невчасному поданні електронної декларації. Згідно з адміністративним кодексом України йому загрожує штраф. За умови , у  депутата  не було на це  поважних причин. Однак, так це чи ні, суд з’ясувати не може. Бо немає у кого спитати. Чого цього разу Олександр Скочеляс пропустив судове засідання, і чи з’явиться на наступне  – дізнавались наші журналісти. 

У Хмельницькому міськрайонному суді вже вчетверте намагаються розпочати розгляд справи депутата Хмельницької міської ради та місцевого бізнесмена Олександра Скочеляса. Його звинувачують у невчасному поданні електронної декларації. На судове засідання відповідач знову не з’явився. Про причини суд не повідомив. Де депутат Олександр Скочеляс ,-розповіла його захисниця.

 Оксана СТОРОЩУК – адвокат Олександра Скочеляса

 « Засідання постійно діючої комісії у Хмельницькій міській раді. На даний час підтвердження немає».

Тож, розгляд справи знову довелося перенести. От тільки за інформацією із офіційного сайту Хмельницької міської ради, засідання комісії, у якій бере участь Олександр Скочеляс, було заплановане на 14 годину. А суд був призначений на 12:00. Де  ж у цей час був міський обранець, - запитали у нього самого.

Олександр СКОЧЕЛЯС – депутат Хмельницької міської ради, бізнесмен

«Готувався до комісії. Вчетверте чи втретє? – що вчетверте чи втретє? – Вже було три засідання по вашій справі. А Вас все немає. Сьогодні лише Ваша представниця була. – ну сьогодні…в нас сесія в середу. Треба було підготуватися до комісії». 02:36-02:40 « комісія мали бути на 10 годину. Але спочатку провели бюджетну комісію».

Що ж до подання електронної декларації, то Олександр Скочеляс мав зробити це до 1 травня цього року. Та у терміни не вклався. За що і отримав адмінпротокол.

Володимир ЛАЗАРЕНКО - начальник відділу організації діяльності у сфері протидії корупції прокуратури області

 «Відповідно до протоколу, складеного працівниками управління захисту економіки в області від 30 червня 2017 року депутат Хмельницької міської ради подав несвоєчасно декларацію. А саме подав її 2 травня 2017 року. Відповідно до чинного антикорупційного законодавства строк подачі електронної декларації депутатам мав бути до 1 травня».

Олександр СКОЧЕЛЯС – депутат Хмельницької міської ради, бізнесмен

 « Там вихідні були, не працювала база. Ви ж знаєте»

Чи поважна це причина для протермінування подання е-декларації,- вирішуватиме суд 13 листопада. Та лише в тому випадку, якщо Олександр Скочеляс таки прийде на судове засідання. Нагадаю, міського обранця можуть покарати штрафом у розмірі від восьмисот п’ятдесяти до тисячі  семисот гривень. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler