Новини

Волонтери-захисники тварин просять хмельницьких  посадовців створити стерилізатор для котів-безхатченків. Відповідна петиція  зареєстрована на сайті електронних звернень наприкінці жовтня – і за тиждень набрала майже половину необхідних голосів. Чому саме ця проблема назріла зараз, - дізнавалася Ольга Нєсмєянова.

                       

У дворах, на вокзалах та закинутих складах – кілька разів на день котів-безхатченків підгодовують волонтери. Інна Сніцар каже: часто бездомними стають тварини, які раніше мали господарів.

Інна СНІЦАР – волонтерка: Були випадки, робила зауваження, а вони переносили котів в інше місце. Ці коти, якщо господарі думають, що позбавилися від них, не виживуть.

Через сайт електронних петицій волонтери-зоозахисники звернулися до міської влади, аби створити у Хмельницькому стерилізатор для бездомних котів. Головне, кажуть, період перетримки після перенесеної операції. У міському управлінні ЖКГ такої можливості не відкидають. Як варіант – пропонують місце у майбутньому  притулку  для тварин-безхатьків «Надія».

Тетяна ЦИБ – головний спеціаліст відділу з благоустрою міста управління ЖКГ Хмельницької міської ради: Під час розробки документації ми можемо передбачити вольєри для перетримки котів у післяопераційний період.

Бездомні коти не несуть загрози для людей, наголошує ветеринар Кирило Чумаков. А масова стерилізація вирішить проблему і з кількістю тварин на вулиці.

Кирило ЧУМАКОВ  - головний лікар ХРДЛВМ, Заслужений ветеринарний лікар України: Завжди в кожному дворі є свої коти дворові. Чи погано, чи добре – вважаю, що добре. Перш за все, це виховання молоді, доброти, милосердя. По-друге, у кожному місті є гризуни. І ось ці дворові коти – вони й є головними санітарами міста.

І ветеринари, і зоозахисники переконують: бездомний кіт – це результат людської безвідповідальності.

Інна СНІЦАР – волонтерка: Перш, ніж взяти тварину додому, зважте всі «за» і «проти», це не іграшка.

Ольга Нєсмєянова, Сергій Захаров, Віктор Кривий для Інформаційного випуску.

 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler