Новини

У Хмельницькому роблять  мультфільм про місто. За героїв -  типові жителі обласного центру, а за матеріал – пластилін.  Рік в обласному центрі працює студія анімації для дітей. За цей час створили кілька короткометражок на різні теми. Подробиці – далі у сюжеті.

 

Лайф: Уривок із пластилінової анімації «Колись в одну казкову ніч»

Шматки пластиліну, умілі рухи, ідея та паперові декорації. Це необхідно для того, аби  створити мультфільм власноруч. Робити це не важко,кажуть аніматори,  та праця  копітка.

Вадим ПОДЗІГУН – керівник студії анімації
 Скажімо так, просту, якщо брати тільки ліплення, то годинки дві. Але іноді буває і довше. Особливо, якщо в персонажі є ще якісь елементи, візерунки. То це може зайняти чотири години, і навіть два дні.

Та спершу персонаж з’являється на папері.

 Іноді вони спочатку з’являються на ескізі. Чи я, чи діти уявляють собі персонажа та зображують їх на папері. А потім ми його відтворюємо в пластиліні.

Уже рік, як  у Хмельницькому навчають створювати пластилінові  мультфільми .  За цей час вихованці студії зробили їх 10 . Нині  працюють над мультфільмом  про Хмельницький.

Лайф: показує уривок фільму і розповідає про нього   Це один із персонажів. Це ще один, Це бабусі. І громадський транспорт.  

У майбутньому, зізнається пан Вадим, планує розширювати студію і залучати більше спеціалістів. Дарина Денисенко, Юрій Чорний для інформаційного випуску.

 

 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler