Новини

Чергове засідання у справі колишнього начальника обласного управління молоді й спорту Олександра Данилюка та ще двох осіб відбулося  у Хмельницькому міськрайононому суді. Нагадаю, Олександра Данилюка, який очолював відомство за часів губернатора Василя Ядухи та, водночас, був викладачем Хмельницького університету управління та права,  звинувачують у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах або організованою групою.

 

 

У Хмельницькому міськрайонному суді слухають справу екс-начальника обласного відомства часів губернаторства Василя Ядухи, викладача  університету управління та права – Олександра Данилюка. У справі фігурують ще дві непублічні  особи.  Колишнього очільника управління молоді й спорту та ще одну особу звинувачують у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах або організованою групою. Третю  -  у підробці документів.

 

Колишній посадовець та інший фігурант цієї справи вже більше двох років перебувають у СІЗО. На судовому засіданні вони – під конвоєм. Третя обвинувачена – без варти. Усі троє від коментарів відмовляються та знімати себе не дозволяють.

 Аля ВОЗНЯК – адвокат обвинуваченого - Ми би попросили, щоб наших підзахисних не показували.

Цього разу слухають покази п’яти свідків. Двоє з них – колишні студентки юридичного вишу. Інші троє – посадовці-земельники. Бо саме про шахрайство із земельними ділянками на території двох районів Хмельниччини йдеться у цій справі.

Роман РОМАНЮК – прокурор – Площа земельних ділянок більше 50 гектарів. Їхня вартість – більше 20 мільйонів гривень.

Нагадаємо, мова - про події семирічної давнини. Саме тоді, за версією звинувачення, на прохання свого викладача  Олександра Данилюка студенти юридичного вишу писали заяви на отримання земельних ділянок сільськогосподарського призначення. А згодом передаровували ці наділи. Ще два роки тому в інтерв’ю нашому каналу місцеві активісти припускали: така земельна оборудка не могла відбутися без участі високопосадовців, а саме – тодішнього губернатора.

 Валерій ХОМА – регіональний представник руху «Ні хабарництву!» - Зрозуміло, що тут не обійшлося без особи, яка мала повноваження впливати на інші. І ось тут виникає питання: так хто ж ця

Роман РОМАНЮК – прокурор - Його прізвище зараз не фігурує. Але фігурують родичі Ядухи.

Оприлюднювати свідчення до проголошення вироку обвинуваченим наразі заборонено. Всього у статусі свідків у цій справі декілька десятків громадян, більшість з яких - колишні студенти Хмельницького університету управління та права.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler