Новини

Лабухи зі всієї області зібралися у Хмельницькому. Тут стартував обласний фестиваль весільно-ресторанної музики «Лабух- фест».  Співатимуть  три дні. До участі долучились музиканти зі всієї Хмельниччини і, навіть, іноземні гості.  

 

Ці музики знають про обрядовість чимало. Адже це,кажуть, невід’ємна частка їхньої роботи.

Валентина БЛАЖЕНЕЦЬ, м. Волочиськ, народно-інструментальний ансамбль «Струни душі». "Ми граємо в ресторанах перед тим як начинається настояще весілля, вот ми зустрічаємо гостей, нас запрошують і наш колектив, в такому світському плані ми граємо.

На «Лабух -фесті» свою творчість представили  п'ятнадцять колективів  Хмельниччини.  Є й закордонні гості - про хмельницьких лабухів  дізнались і в Італії. Професійний музикант  Бруно МАККАРІ зареєструвався на фестиваль через соцмережі.

Бруно МАККАРІ, м.Рим, Італія  Я взнав про цей фестиваль від свого менеджера Розауро Мауріче, який також є менеджером і продюсером Адольфа Себастіяні, і представляє інтереси Андріано Чілентано. Взнав  про цей фестиваль завдяки йому, а також давно вже планував ввійти на сцену України.

А організатори сподіваються, що фест стане традиційним.

Андрій КЛИМЕНКО, організатор фестивалю.  Я впевнений, що цей фестиваль матиме місце, і з кожним роком буде переростати в щось велике, професійне,  і гарне. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler