Новини

У Хмельницькому міськрайонному суді розпочали розгляд справи щодо скасування розпорядження Хмельницького міського голови про призначення Романа Миколаїва на посаду керівника Департаменту освіти. Відповідний адмінпозов подала громадська організація «БАтьківська ініціатива міста Хмельницького». Головний аргумент – у Романа Миколаїва не достатньо педагогічного стажу. Сам очільник освіти на судове засідання не з’явився. Та подав клопотання про розгляд справи без його участі. Також у документі зазначив, що позову не визнає. Більше розкаже Надія Драганчук

У Хмельницькому міськрайонному суді розпочали розгляд адмінпозову громадської організації «Батьківська ініціатива міста Хмельницького». Активісти вимагають скасувати розпорядження міського голови Олександра Симчишина про призначення на посаду директора Департаменту освіти та науки Хмельницького Романа Миколаїва.  Пояснюють тим, що чиновник не має достатньо стажу роботи. Свою позовну заяву активісти підкріплюють висновками Державної інспекції навчальних закладів України.

Євген БІЛОУСОВ – представник позивача ГО  «Батьківська ініціатива м. Хмельницького»

«керівник, начальник, директор згаданого вище структурного підрозділу повинен мати освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» або «спеціаліст». Стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 5 років».

 Сам Роман Миколаїв на засідання не прийшов. Та попередньо надіслав клопотання про розгляд справи без його участі. Та зазначив, що позову не визнає. Інтереси відповідача представляла начальниця юридичного відділу Хмельницької міської ради Лілія Демчик. Чиновниця зазначила, що терміни оскарження призначення вже давно вийшли. і просить залишити справу без розгляду.

Лілія ДЕМЧУК – представниця відповідача, начальниця юридичного відділу ХМР

«враховуючи, що для вищезазначеної категорії справ встановлений місячний строк для звернення до суду для захисту свого порушеного права, оскаржені позивачем розпорядження були оприлюднені на сайті міської ради. Тому позивачем пропущено строк звернення до суду».

Та, як пояснили суду представники позивача, із розпорядженням про призначення Романа Миколаїва директором Департаменту освіти ознайомилися після перевірки освітніх закладів Хмельницького Державної інспекції навчальних закладів України. Саме у цьому документі і зазначено, що Роман Миколаїв не має достатньо стажу роботи.

Оксана КНИШ – представниця позивача ГО  «Батьківська ініціатива м. Хмельницького»

 «Ми не могли звертатися до суду раніше .бо було надано строк для усунення недоліків до 15 вересня 2017 року. – а Ви коли звернулися до суду? – до суд уми звернулися 10 жовтня. Тобто, місячний строк ще не пройшов»

 Після 40-ка хвилин у нарадчій кімнаті суддя прийняла рішення відмовити представниці відповідача у задоволенні клопотання  і продовжити розгляд справи. Наступне судове засідання призначили на 4 грудня. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler