Новини

Мешканці Хмельницького зоокуточка готуються до холодів. У сплячку впаде  родина клишоногих - решті утеплили приміщення , а деяких із вольєрів на вулиці переселили в адмінбудинок. Там спеціально для цього вимурували піч та підготували зимові клітки і навіть озерце. Про зимове новосілля тварин – більш докладно у сюжеті наших колег.     

Балу бігає по своєму вольєру та тішиться відвідувачам. Цьогорічна зима стане першою у житті ведмежати. Доглядач за тваринами Тарас Бойко розповідає: клишоногі самі облаштовують свої хатини, викладаючи сіно для зимового сну щільно, наче цеглини.

Тарас БОЙКО – доглядач за тваринами: Батьки Балу вже приготувалися до сплячки, практично, не виходять зі своїх берлог. Надіємося, що вони не будуть прокидатися взимку, як було у попередні роки.

Доглядати тварин Тарасові допомагає його шестирічний син Максим. Роботи вистачає. Хатини тварин треба утеплити. А декого пересилили в адмінбудинок. Його цьогоріч пофарбували і до настання морозів  ще й спеціально утеплили.

Василь БОСАК – інженер комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького»: Ось в цьому приміщенні вимурували піч, є грубка, дві кімнати, де знаходяться всів тварини, які потребують тепла. Тут їм підігрівається їжа. І, звичайно, догляд

Тут від холодів рятуватимуться куріпки, морські свинки, шиншили. А ця  балія  виконує роль озерця, де зимуватимуть черепахи. Поки ще на дворі – нутрії. Та й лелеки у вирій не відлітатимуть. У двох із них пошкоджені крила. 

Тарас БОЙКО – доглядач за тваринами: Як тільки стане дуже холодно – заберемо. Кормів вистачає…

У планах на наступний рік – облаштувати на вході до зоокуточка магазин смаколиків для звірів – так, як це роблять за кордоном. Прийшов відвідувач, придбав корм – пригостив чотирилапого або пернатого жителя тваринної оази. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler