Новини

У  Хмельницькому міському будинку культури провели урочистий концерт з нагоди  75 – ї  річниці від дня народження  знаного на Хмельниччині композитора  і керівника ветеранського хору «Ретро»,  Миколи Люшні, та  10- річчя культурно-мистецького центру «Ветеран» .

 

Щирі обійми, подарунки. Привітати  Миколу Люшню  з 75 – ю  річницею  завітали друзі, знайомі і  колеги по співочому цеху.  

 

Лідія ГУРНИЦЬКА, хористка хору «Надвечір’я»

00.32. я його дуже давно знаю. І його дружній колектив і у нас дуже такі теплі, гарні дружні стосунки хорових колективів. 00.43. найцікавіші пісні наших подільських поетів, і композиторів.00.51.

Валентина КОЛЯДЕНКО, керівник волонтерського центру пенсіонерів.

00.42. величезне спасибі Михайлу Петровичу за його гарні авторські  пісні, він подарував моєму хору Книжківчанка» чудову пісню Книжківці, яка являється нашою візитівкою.00.54.

 

Що ж до самого ювіляра, той він свого віку не відчуває. Каже  аби бути в строю, треба постійно займатися собою.

 

Микола ЛЮШНЯ, керівник хору «Ретро».  00.17. бути в колі  не тільки молодих. От я зараз в колі ветеранів. І мені приємно, що так  люди люблять музику, так люблять пісню.  00.30  я пишу дуже багато пісень для нашого хору. Я хочу бути оригінальним. Не похожим на інші колективи.01.07.

 

А ще тут  відзначили 10 - річчя  культурно-мистецького центру «Ветеран».  За цей час у ньому  об’єднали не лише ветеранів світової війни міста Хмельницького, а й  тих хто був у військових конфліктах.

 

Микола ГУЛА, директор культурно-мистецького центру «Ветеран»  00.52. центр був орієнтований на ветеранів Великої вітчизняної війни, зараз їх дуже мало в нас залишилося. Але є багато людей, які приймали участь у конфліктах і приймали участь в афганській війні. І вони теж потребують певною мірою такого центру як наш. 01.18.

 

У  центрі   ветерани  проводять своє дозвілля, спілкуються, виступають з концертами. Їх  постійні слухачі  люди поважного віку, ветерани  війни, праці,  діти війни,  і захисники наші сьогоднішні.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler