Новини

 

9 листопада день української писемності та мови. І ось вже 17 років поспіль його відзначають диктантом єдності, котрий звучить на національному радіо. Написати його може кожен охочий, а потім ще й надіслати свою роботу на перевірку в Київ. Традиційно до цієї акції приєднуються усі навчальні заклади міста та області. І на одному з таких заходів побувала наша Надія Куриляк, котра принагідно пригадала правила рідної мови.

Всі вбрані у вишиванки, трішки схвильовані студенти проф. тех. училищ  Хмельницького готуються гуртом писати радіодиктант національної єдності.  Серед них майбутня живописиця Руслана та майбутній оператор поштового зв’язку Ольга.

 Синхрон -  Руслана ЯРЖЕМСЬКА - студентка вищого професійного училища № 25 м.Хмельницького

Ольга ЯЩИШИНА - студентка Хмельницького професійного ліцею електроніки м.Хмельницького

Диктант національної єдності пишуть вже сімнадцять років поспіль 9 листопада на день української писемності та мови. І його географія не обмежується лише Україною. Бо долучитись до цієї акції може кожен  охочий перевірити свої знання в будь-якому куточку земної кулі. Я ж зізнаюсь.:

Автор в кадрі  - востаннє диктант єдності писала ще в університеті, тож пригадаю і студентські роки і  правила рідної мови.

На написання диктанту часу небагато - 20 хвилин. Спочатку усі  слухають текст, потім пишуть кожне речення під диктовку далі фінальна перевірка. Цьогоріч  радіодиктант мав назву «українські пісні». І як запевняють викладачі, був не надто складним, хоч й зізнаються  - були моменти коли доводилось вагатись.

Надія ЛУКАЩУК - викладачка  української мови

Щоправда останній абзац радіодиктанту нам написати не вдалось. Через технічні проблеми  - звук просто зник. Студенти зізнаються, розчаровані, бо тепер  надіслати свою роботу на перевірку не вдасться.  

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler