Новини

21 журналістське розслідування у формі книги, незручні питання інтерв’юєрам,  добірка відповідей тих, хто не нажився на Майдані, і усе про те, хто готував його насправді, зібрали відомі видавці, письменники брати Капранови у своїй новій книзі з назвою «Майдан - таємні файли». 

Почути про справжній Майдан  прийшли  шанувальники творчості письменників Капранових і  ті, кому не байдужа  доля  країни.   Брати провели власне   розслідування , збираючи свідків подій по всій Україні. Тих, хто був у критичних точках і може розповісти правду. 

 

Дмитро КАПРАНОВ, автор - ми брали в свідки тільки тих, хто на Майдані не нажився. Хто не отримав посаду, не отримав гроші, не отримав якоїсь ексклюзивної слави. Але був в вирішальних точках, вирішував і бачив. В результаті вийшов 19 файлів , така книга ,це документальний фільм на папері, в книзі. 

Книга - не просто журналістське розслідування, брати пішли письменницьким шляхом, для них головне не факти,  документи і печатки, а  люди, їхня позиція і відтворення  подій.

Дмитро КАПРАНОВ, автор - ми розбираємся хто керував майданом, які гроші там ходили, 06.10.06.26 ми не обмежилися тільки Києвом, тут є розслідування, що були в Криму, котрий ми втратили, що було в Донбасі, чому Донбас ми втратили, і що було в Харкові, чому ми Харків не втратили, що було в Одесі, чому Одесу не втратили.

Нова книга  Капранових - це спроба зрозуміти, як усе відбувалося  на Майдані  насправді і чому це так. Письменники хочуть започаткувати електронний колективний літописець.

Віталій КАПРАНОВ, автор   у нас на кожний погляд є протилежний і за рахунок  цього ми зберігаєм об’єктивність. Це підтверджено і документами того часу і переговорами, свідками. Це шокує, але, з іншого боку це дає нам зробити висновок, що ми перемогли самі.

Колективний літописець письменники планують розпочати з 21 листопада. Вони  через соцмережі збиратимуть відгуки дописувачів. В такий спосіб - вважають письменники - українці знову отримають можливість відтворити революцію очима тисяч  свідків. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler