Новини

Купувати через Інтернет зручно. Щоразу кількість тих, хто віддає перевагу зАкупам он-лайн, зростає. Але часто люди стають заручниками ситуації, коли підписуючи угоду оферти, не читають її до кінця. Правники наголошують: юридично угода, підписана в Інтернеті, має таку ж силу, як і паперовий документ. І радять: перед тим, як ставити «галочку», зважити всі «за» і «проти». Докладніше про усе - у сюжеті наших колег.

Квиток на концерт відомих співачок Григорію подарували. Але обставини склалися так, що піти на нього молодий чоловік не зможе. Тож вирішив – треба квиток повернути. Купили його через Інтернет, тому й попрямував до представника компанії-продавця у Хмельницькому.

Григорій КАРЯКІН – хмельничанин: файл1-0:43 Єдине, що мені порекомендували, що квиток можна залишити у них, і якщо його придбають, то мені повернуть кошти. Звісно, що залишати квиток я не захотів – не знаю, чи повернуть мені гроші, чи не повернуть.     

Повернуть, але в індивідуальному порядку, пояснюють в адміністрації сайту, через який квиток купувався. Кажуть: перед придбанням квитка покупець погодився з усіма запропонованими умовами, поставивши у відповідному віконечку галочку.

Світлана – заступник директора компанії-продавця в  Інтернеті: У нас действительно есть договор оферты на сайте, плюс на каждом билете указана дополнительная информация о том, что билет можно сдать только в случае отмены или переноса мероприятия.

Оферта - це публічна пропозиція укласти договір на заздалегідь визначених умовах – пояснює юрист Олег Літвін. Одна сторона пропонує, інша - або приймає запропоновані умови, або відмовляється від укладання договору.Така вимога стосується усіх покупок, проведених у мерЕжі, наголошують в управлінні захисту прав споживачів.

Ольга БАЮК – заступник начальника управління захисту прав споживачів ГУ Держпродспоживслужби: Ф.2 – О:40 Якщо людина підписує договір оферти, потрібно звернути увагу на інформацію, яка розповсюджена на споживача. Підстави розірвання,всі умови, вартість, гарантійні виплати. І тільки тоді підписувати договір.

Звісно, що можуть бути винятки.

Світлана – заступник директора компанії-продавця в Інтернеті: Если человек обратится к нам с просьбой и укажет причину, по которой хочет сдать билет, то мы, конечно, сделаем возврат. Но массово такие возвраты мы не производим.

Вихід один – каже юрист - уважно читати усе перед тим, як ставити свій підпис. Навіть - віртуально в Інтернеті.

Олег ЛІТВІН – керівник ГПО «Юридичний інформацій центр»: Файл 1 – 1:49 Угода, підписана в Інтернеті, має таку ж силу, як і паперовий документ.1:54

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler