Новини

Драма на подвір’ї. У Хмельницькому вівчарка загризла йоркширського тер’єра у дворі приватної садиби. Власниця тер’єра  каже: чужий  пес кинувся спочатку на неї, а згодом спрямував злість на її собаку. Власник вівчарки з’явився лише за кілька хвилин, відтягнув свою тварину та з місця події зник. Чи вдалося правоохоронцям знайти господаря вівчарки – про це далі у сюжеті.

 

Вот здесь было ее местечко, здесь она ночевала.

Власниця йоркширського тер’єра Вікторія розповідає про події, що сталися п’ять  днів тому. Вранці, коли жінка відкривала ворота, на неї кинувся великий пес. Вікторія сховалася між дверцятами воріт та парканом. Тоді чужий собака кинувся на її  тер’єра, який у той момент вибіг з будинку.

 

 Вікторія МИХАЛЬЧУК – власниця загиблого собаки – Минут пять все это происходило. Потом прибежал хозяин. Потому что боялась даже зайти во двор. А потом он сюда забежал и двумя руками ее оттащил.

 

Пораненого йоркширського тер’єра одразу відвезли до ветеринарної клініки. Там лікарі під час операції констатували: у песика складні травми легенів, діафрагми та зламані ребра.

 

Віталій РІЗІНЧУК – лікар-ветеринар – В ходе операции пришли к выводу: травмы не совместимы с жизнью. Хозяевам была предложена эвтаназия.

 

Хазяї загиблого тер’єра звернулися до поліції. Правоохоронці приїхали на місце події за п’ять днів. Знайти господаря вівчарки їм поки не вдалося. Кажуть, у таких випадках важливі ще й покази свідків. Але якщо власника віднайдуть та доведуть його провину, тоді події можуть розвиватися так :

 

Андрій БІЛЕР – слідчий Хмельницького відділу поліції - Конфіскація собаки. Але тільки по рішенню суду.

 

Свідок подій 8 листопада, за словами пані Вікторії, все ж є. Це чоловік, який підбіг до переляканої жінки одразу після трагедії у дворі. Та при цьому  власниця  загиблого тер’єра переконана : винного знайти буде не легко.

 Я чула, що це судя господарського суду. Він проживає на прокулку Трансформаторному.

 

А ще пані Вікторія додає: за день до трагічних подій вівчарка вже намагалася на неї напасти. Тоді жінка попросила власника вигулювати собаку на повідку. Тому зараз прагне, щоб господар відповів за неналежне утримання тварини:

 

Вікторія МИХАЛЬЧУК – власниця загиблого собаки - 2:57-3:08 Надо отвечать за свои поступки. А если бы это ребенок мой вышел...     

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler