Новини

У Шепетівці ввімкнули опалення. Про це повідомляють жителі міста. Темпопостачальна компанія зробила це під тиском громади. Люди вранці прийшли на підприємство і змусили «Енергоінвест» зірвати пломби з газопроводу і запустити котельні. Та «Шепетівкагаз», яка відповідає за транспортування блакитного палива, називає такі дії злочином. І вже готую звернення до правоохоронних органів.

Автор. У Шепетівці подали тепло в будинки після двох тижнів холоднечі. Місцева теплопостачальна компанія «Шепетівка Енергоінвест» зірвала пломби на газопроводі. До  цього її змусили люди, котрі зранку  прийшли  на підприємство  

Титри: Олександр ПУСТОВОЙТ - генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»

«Тут була пломба. Жителі її зірвали і пішла подача. Увесь цей газ обліковується. Це не означає що ми газ крадемо. Ми його відбираємо, але ми за нього і заплатимо».

Автор. Слідом за містянами у котельні навідуються і працівники місцевої газотранспортної організації «Шепетівкагаз». Такі дії містян і «Енергоінвесту» називають незаконними. Вже готуються передати факти самовільного втручання у систему правоохоронним органам.

Титри: Анатолій ПРАЩУР – заступник голови правління ПАТ «Шепетівкагаз»

 « знімаємо факти того, що пломби зірвані…а далі ми звертаємося у правоохоронні органи з приводу того, що були зірвані пломби. « і даємо попередження «Енергоінвесту» щоб вони в добровільному порядку припинили газоспоживання».

Автор. Тож, уже завтра Шепетівка може знову мерзнути. Тоді  жителі міста обіцяють пікетувати вже газконтору.

 

Відео LikeTV

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler