Новини

Колективу Хмельницького обласного художнього музею представили нового керівника. Ним стала вже екс-спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ольга Долінська. Свого часу саме вона була радником губернатора-регіонала Василя Ядухи. Ольга Долінська  8 червня перемогла у конкурсі на заміщення посади керівника музею. Чому Ольгу Долінську призначили лише сьогодні – розкаже Надія Драганчук.

 

Хмельницький обласний художній музей з новим керівником. Від 14 листопада комунальним мистецьким закладом обласної ради керуватиме Ольга Долінська. Контракт із нею підписали строком н а 5 років. Віталій ШИШКО – начальник управління з питань спільної власності територіальних громад обласної ради

« від імені керівництва обласної ради голови обласної ради Михайла Загородного хочемо привітати Вас із призначенням на цю посаду».

Конкурс на посаду директора музею відбувся 8 червня. Більшість голосів члени комісії віддали саме Ользі Долінській. Але  художники, мистецтвознавці та представники громадськості  тоді цю кандидатуру розкритикували. Пояснили тим, що вона  - непрофесіонал музейної справи. Її роботи у цій  сфері не бачив ніхто. Зате Ольгу Долінську добре знають у владних колах.

Надія БОРЕЦЬКА – член Національної спілки художників України

 «її ніхто і ніде не бачив. Ми її не знаємо. Покажіться, зробіть якусь реальну справу і тоді претендуйте на таку високу посаду».

Леся СТЕБЛО - активістка

 «в конкурсі перемогла колишній прес-секретар одіозного Василя Ядухи Ольга Долінська. І відбулося це завдяки старанням іншої посадової особи часів злочинної влади, кандидата в депутати від Партії Регіонів зі зрозумілих нам причин не ілюстрованої свого часу  Ірини Трунової. Саме вона шляхом неформального спливу на члені комісії, здебільшого підлеглих її по роботі, змогла просунути на посаду одну зі свої кандидатур». 

 Активісти та митці написали звернення  до голови обласної ради Михайла Загородного та депутатських комісій. Підтримали їх і голови депутатських фракцій. Підписання контракту із Ольгою Долінською в обласній раді відклали. З ініціативи переможниці конкурсу. Вона попросила перевірити фінансового-господарську діяльність Хмельницького обласного художнього музею  та використання майна.

 Віталій ШИШКО – начальник управління з питань спільної власності територіальних громад обласної ради

« була інформація після звільнення попереднього керівника Лариси Чернової щодо неправомірного використання площ, які належать художньому музею. Були зауваження балансової комісії щодо підведення підсумків господарської діяльності за минулий рік щодо використання бюджетних коштів».

 Йдеться про несвоєчасне використання коштів на перекриття даху музею та оренду частини приміщення. Наразі усі недоліки вже усунуті. Тож нова директорка каже, - займеться розвитком музею.

Ольга ДОЛІНСЬКА – директор Хмельницького обласного художнього музею

 « створення ради кураторів закладу, у яку увійдуть провідні митці, члени громадських організацій, креативна молодь»

« новий імідж музею, тобто потрібно його представляти, потрібно щоб про нього чули, щоб він був на вустах.

 Про кадрові зміни, за словами Ольги Долінської, поки що не йдеться. Колектив нову директорку привітав. Та дехто з працівників музею вже не на камеру зізнається – змін побоюються. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler