Новини

Справу екс-посадовця часів губернаторства Ядухи знову розглядали у Хмельницькому міськрайонному суді. Йдеться про  Олександра Данилюка- екс-начальника  обласного управління молоді та спорту й колишнього викладача хмельницького юридичного вишу. Його та ще одну особу звинувачують у шахрайстві, в особливо великих розмірах. Третій фігурант – хмельничанка, котрій закидають підробку документів. У справі йдеться про афери із земельними ділянками на території двох районів Хмельниччини. Цього разу продовжували заслуховувати покази свідків, а один із обвинувачених оголосив про свої бажання бачити на засіданні особу з прізвищем «Ядуха».

 

Троє фігурантів та близько 70 свідків у справі про земельні афери на території Хмельницького та Шепетівського районів  з участю екс-посадовця часів губернаторства Василя Ядухи  . Сьогодні до суду з’явилися троє. Це двоє колишніх студентів Хмельницького університету управління та права та екс-посадовець Шепетівської райдержадміністрації. Представник звинувачення намагається дізнатися, за яких обставин студенти отримували ділянки,  як передаровували  землю іншим особам та чи обіцяли їм за це якусь винагороду:

Роман РОМАНЮК – прокурор – У подальшому чи отримували державні акти, чи передавали право власності на цю земельну ділянку.

У справі про земельні оборудки – троє фігурантів. Найвідоміший серед них – екс-начальник управління молоді та спорту й викладач юридичного вишу Олександр Данилюк. За версією прокуратури, на його прохання студенти ХУУПу  у 2010 році писали заяви про виділення землі сільгосппризначення. Його та ще одного чоловіка звинувачують нині у шахрайстві в особливо великих розмірах. Третій фігурант – хмельничанка, якій закидають підробку документів. Загалом йдеться про наділи площею більше як 50 гектарів та вартістю  близько 20 мільйонів гривень на території двох районів. Ще два роки тому місцеві активісти припускали: до справи може бути причетний Василь Ядуха. Його дружина Наталя – серед свідків у справі. А цього разу один з обвинувачених заявив про бажання бачити на суді також екс-губернатора:

Олександр ПІНДРАК – суддя – Прокурор, нагадайте  ваших свідків по прізвищу Ядуха. Ядуха Наталя Миколаївна. Неодноразово викликалася  як свідок. +1:18-1:31 Суд роз’яснює ваше право підготувати таке клопотання, узгодити його з вашими захисниками, щоб ми зрозуміли, про яку особу ви ведете мову.

 

До речі, ім’я Василя Ядухи у матеріалах справи досі офіційно не фігурує. Олександр Данилюк та інший обвинувачений за тією  ж статтею вже більше двох років перебувають у СІЗО. Від зйомок наразі відмовляються. Наступне засідання у цій справі відбудеться 14 грудня.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler